Wpis z mikrobloga

@WuDwaKa: co to znaczy że sie nie sprawdziło?Na jakiej podstawie tak twierdzisz?To ze wrocili do starej wersji nic nie oznacza, mogło sie poprostu wtórcom nie spodobac ale nie oznacza ze sie nie sprawdziło. To by było najbardziej sprawiedliwe chyba. Teraz ludzie czasem nie czytają długiego komentarza ale widzą duzo + i juz leci kolejny +.Dobrze widac to po durnych i najbardziej wylgarych wpisac ktore mają max +. Sama kiedys na innym
  • Odpowiedz
?Na jakiej podstawie tak twierdzisz?


@demolitioon: Na takiej, że sami to napisali jak ktoś pytał o to. Zresztą niech @a__s się wypowie, bo mnie nie było wtedy tutaj kiedy próbowali to zrobić na wzór reddita ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@demolitioon kiedyś była na wykopie taka ankieta, użytkownicy mogli podawać swoje pomysły zmian na wykopie a inni na te pomysły głosowali. Ja dodałem propozycję (wtedy jeszcze ze starego mojego konta) by plusy/minusy były widoczne dopiero po przekroczeniu progu +5/-5. Pomysł zebrał dużo ocen, więc administratorzy ten pomysł wprowadzili w życie. Niestety, wykopki wtedy nie udźwignęły ciężaru podjęcia decyzji czy komentarz jest fajny czy nie i podniósł się straszny kwik. Argumentami było, że
  • Odpowiedz
Niestety, wykopki wtedy nie udźwignęły ciężaru podjęcia decyzji czy komentarz jest fajny czy nie i podniósł się straszny kwik. Argumentami było, że nie wiedzą co czytać i co plusować.


@Stulejman_Wspanialy: Kwintesencja wykopków. Wbrew oficjalnemu stanowisku Wykopu, że to wspaniała społeczność, tak naprawdę ludzie to debile. xD
  • Odpowiedz
@Arytmetyk i to jest właśnie pułapka, bo łatwo czyjś komentarz sprowadzić do -5 czy -10 (choćby grupki userów o innych poglądach albo grupki trolli) a później to już często leci owczym pędem. Często widziałem sytuację, że taki sam komentarz dostawał 100 plusów w jednym znalezisku, a w innym był zaminusowany w piździec.
Plusy serious biznes, ale często wpływa to dramatycznie na poziom i tok dyskusji w komentarzach.
Ps. Z tego co wiem,
  • Odpowiedz
@Stulejman_Wspanialy

@Arytmetyk i to jest właśnie pułapka, bo łatwo czyjś komentarz sprowadzić do -5 czy -10 (choćby grupki userów o innych poglądach albo grupki trolli) a później to już często leci owczym pędem. Często widziałem sytuację, że taki sam komentarz dostawał 100 plusów w jednym znalezisku, a w innym był zaminusowany w piździec.

Plusy serious biznes, ale często wpływa to dramatycznie na poziom i tok dyskusji w komentarzach.
Ps. Z tego co
  • Odpowiedz
@demolitioon: tak jak już tutaj piali ludzie. Wchodząc w wykopalisko najczęściej chce przeczytać tylko najlepsze/najciekawsze/najśmieszniejsze komentarze, a one z reguły są najbardziej plusowane. Gdyby nie były ułożone wg plusów to nie chciałoby mi się w ogóle czytać np. 200 komentarzy pod znaleziskiem.
  • Odpowiedz