Wpis z mikrobloga

#!$%@? jaka moja rodzina jest #!$%@?, aż przykro tutaj siedzieć, zaraz się chyba zwijam do domu. Janusze bez żadnych zainteresowań intelektualnych, dla których tematy do rozmowy to tylko "piniąchy i piniąchy", kto się czego już dorobił w tym wieku i na #!$%@? mi studia. Do roboty było isć chrum chrum. Strasznie zazdroszczę normalnym, szczęśliwym mirkom, którzy mają normalne rodziny, aż mi serce pęka z żalu.
#swieta #oswiadczenie #polskiedomy #polak #nosaczsundajski
  • 19
  • Odpowiedz
  • 54
@Dr_Manhattan u mojego męża są teksty typu "kredyt hurt durr nie bierz, oszwabio cię, my to własnymi rękami dostali mieszkanie z zakładu pracy, mało zaradne teraz ludzie" xD
  • Odpowiedz
  • 70
@Lipathor I za rok tak robię, jeszcze do teraz byłem od nich trochę uzależniony itp. ale za rok to #!$%@?, jestem na swoim i mam to w dupie. Jeszcze te #!$%@? pytania po co wynajmuje mieszkanie 150 km od nich, zamiast wrócić i kusić tutaj pieniądze - bo #!$%@? nie mamy o czym dyskutować? Obejrzeć żadnego filmu nie, przeczytać książki nie, tylko obejrzeć TVNik i #!$%@? w Kaczyńskiego bo tak robią "wykształceni
  • Odpowiedz
my to własnymi rękami dostali mieszkanie z zakładu pracy, mało zaradne teraz ludzie


@Naciass: o gurwa o_O

Jeszcze te #!$%@? pytania po co wynajmuje mieszkanie 150 km od nich, zamiast wrócić i kusić tutaj pieniądze


@Dr_Manhattan: ja na takie pytanie nic bym nie odpowiedział, tylko wyprowadził się kolejne 150km dalej xD

obejrzeć TVNik i #!$%@? w Kaczyńskiego bo tak robią "wykształceni z wielkich miast "


@Dr_Manhattan: mój teść siedzi
  • Odpowiedz
  • 80
@Lipathor Właśnie przed chwila, ze #!$%@? do kaczory, ze ma kota to im powiedziałem jaki oni maja zajebiste autorytet - pana Kijowskiego. Faceta, który nie płaci alimentów i żebrze o pieniądze w internecie. Spróbuj wytłumaczyć , ze obie strony są takie same i tak samo #!$%@? to nie moja jest racja, ty młody gówno o życiu wiesz. Za godzinę stąd #!$%@? najwcześniejszym pociągiem xD
  • Odpowiedz
  • 29
@Lipathor czy ty wiesz ile on pracy włożył żeby ściany wymalować w tym mieszkaniu i płytki w łazience położyć? #!$%@? że od 35 lat nie dokonczyl kłaść tych płytek xD ale wy gówniarze to w ogóle nie zaradni jesteście i jakieś kredyty chcecie brać xD
  • Odpowiedz
  • 18
@Lipathor Zresztą z ta polityka to tak na marginesie nie o to mi chodzi, to jest tylko taki dodatek, chodzi o te gładki czego kto się nie dorobił w moim wieku - zajebista motywacja bulwo, pomijam #!$%@? to, ze te wszystkie samochody i mieszkania, o których mówią większość dostała od statych.
  • Odpowiedz
@Dr_Manhattan jakie szczescie ze u mnie w swieta spotyka sie ta czesc wyksztalconej i oczytanej rodziny ktora ma pojecie o swiecie, zyciu i ekonomii, nigdy nie dostala nic od panstwa a dziadkowie sa dumni z kazdego osiągnięcia wnuķów.. xd
I najwazniensze nikt nie popiera pisu xD
  • Odpowiedz
@Dr_Manhattan: Ty chcesz się o polityce wypowiadać jak podstaw ortografii nawet nie znasz? Może czas zamknąć japę bez zbędnego szczekania mini Januszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dr_Manhattan: No to zazdroszczę, u mnie są fanatycy wyższego wykształcenia, spodobałoby Ci się ale dla mnie jako dla osoby która nienawidzi studiować a uwielbia zarabiać to nie za fajnie.
  • Odpowiedz
@Dr_Manhattan: W sedno. Uwielbiam to #!$%@? na Kaczyńskiego takich wsiowych kretynów, bo myślą, że jak tak robią, to się upodabniają do "miastowych", bo na TVNie tak robią przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żadnych argumentów, tylko "hehehe kota ma hehhehehehee". Jak słyszę coś takiego, to wiem, że nie ma co ryja strzępić. Nie chodzi mi o to, kto ma rację, tylko o sam sposób dyskusji (w zasadzie jej
  • Odpowiedz
  • 1
@GrammarNazi Stary cóż za idealny komentarz do sprawy, siedze sobie w tym przekletym wynajnowanym mieszkaniu i cieszę się spokojem ducha. Szczerze? Wypilem troszeczkę to musiałem się odmuzdzyc tymi wywodami nosaczow , ale utrafiles tak w sedno, ze lepiej bym tego nie zrobił ,) Pozdrawiam z tej wrsolej chwili, kiedy właśnie nie muszę mieć do czynienia z rodzinka, za rok to #!$%@? pozdr o mireczki ;)
  • Odpowiedz
  • 1
A tak miedzy nami to cieszę się , ze opiscilem ten festiwal #!$%@?, a z drugiej strony moja dusza plącze bo widziałem już jak miałem miarabelke dawno temu. ze może to wyglądać zupełnie inaczej i rodzina autentycznie lubi ze sobą przebywać . #!$%@? to zobaczę co przyniesie następny dzień ;)
  • Odpowiedz