Wpis z mikrobloga

#boxdel #danielmagical
Nie bedzie walki bo boxdel to miekka klucha i boji sie cokolwiek uderzyc cos czuje ze gdyby do takiej walki nawet doszlo to guzik by mu #!$%@? nawet jesli wyglada jak wyglada

Akcjia Merghani Medusa Boxdel:
#!$%@? merghaniego i ten zamiast sam to rozwiazac strzelic szybkie 3 strzaly dzwoni po meduse bo sie bal widac ze chlopak jest dobrze zbudowany i cwiczy tam cos ale napewno nie mma bo to sport dla charakternych ale nie #!$%@? mu bo to klucha tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
@Rempop: zakładam że boxdel to zwykla #!$%@?, niby trenuje to i tamto, a #!$%@? ze bedzie mogl sprawdzic swoje umiejetnosci w walce z guzikiem. jakby chcial to pojezdzilby na turnieje w dyscyplinie ktora trenuje, ale jest cipeczka.... tyle
  • Odpowiedz
@mombasiak: o czym ty #!$%@?? Jak ktoś trenuje to musi jeździć po turniejach? Nie lubię tego całego knur Boxdela, ale Guzik go wyzywał to mu odpowiedzial. A że coś tam trenuje i nie waży 60kg to ulanego Guźca się nie przestraszył.
  • Odpowiedz
@oldschool493: o czym ty #!$%@?? bo ja o tym ze boxdel sam na jakims filmiku przez siebie nagranym mowil ze bedzie mial okazje zweryfikowac swoje umiejetnosci, co mogl zrobic zawsze jesli trenuje, ale jest #!$%@? i potrafi robic sobie tylko zdjecia przed lustrem
  • Odpowiedz
@mombasiak: Nie mogę cię zrozumieć gościu. Boxdel trenuje sobie coś tam (#!$%@? mnie to obchodzi). Pijany Guzik go wyzywa na walkę, ten drugi odpowiada, że może się bić i sprawdzi akurat swoje umiejętności. A ty mówisz, że jest cipą, bo chce się bić z Guzikiem, a gdyby się chciał sprawdzić to może na turnieje jeździć. Albo jesteś głupi, albo udajesz.
  • Odpowiedz
i sprawdzi akurat swoje umiejętności. A ty mówisz, że jest cipą, bo chce się


@oldschool493: masz nasrane we lbie gosciu, zadnej walki nie bedzie, boxdel obsral zbroje, nawet przy kolesiu ktory nic nie robi.
ps. nie kojarzysz kontekstu to na wigilijnego karpia z tate i mame
  • Odpowiedz