Wpis z mikrobloga

chyba koniec korekty. za niedługo bitcoin przebije 20k
jeżeli też tak myślisz to zarób na tym. mając tylko
1 BTC otwierasz teraz longa
na bezpiecznej dźwigni x10. cena 13 500 $
ustawiasz stop lossa blisko ceny wejścia żeby zapobiec stratom
zamykasz pozycję przy cenie 23 000 $. zarobiłeś
9,27 BTC
pomnożyłeś swoje oszczędności prawie dziesięciokrotnie.
bardzo bezpiecznie, nie narażając się na większą niż 5% stratę
masz x10 więcej do hodl ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

ref - obniżone fee - www.bitmex.com
bez ref - www.bitmex.com

#bitcoin #kryptowaluty #btc #inwestowanie
LongShort - chyba koniec korekty. za niedługo bitcoin przebije 20k
jeżeli też tak my...

źródło: comment_3ISRAP4dTnSH1BLaNgTaAIqWLZDCMWU2.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarnunvosk: Krypto samo w sobie obarczone jest dosyć sporym ryzykiem, a grając na dźwigni x10 równie dobrze po Wigilii możesz już mieć zamkniętą pozycję i puste konto :)

@LongShort: #!$%@? chłopie, na portalu ze śmiesznymi obrazkami namawiasz ludzi do grania na dźwigni w krypto. Myślę, że to jest wystarczający komentarz podsumowujący.
  • Odpowiedz
@mx_adam: przy odpowiednim MM i strategii można grać nawet na x25 czy wyżej. Wszystko jest dla ludzi, tylko cfd i swapy mają to do siebie, że złej decyzji nie poniesiesz w plecaku jak jakieś lipne coiny w portfelu ;)
  • Odpowiedz
@jarnunvosk: @mx_adam: I co z tego, że ze stop lossem? Przy takiej dźwigni jak niskiego stop lossa byś musiał ustawić? Przy najmniejszym załamaniu ceny i tak lecisz na ryj.
Dla Ciebie może i pewniak. Ja się nie zdziwię, jeśli poleci jeszcze do $8-9k. Może się mylę. Jeśli masz rację, to ja co najwyżej nie zarobię tyle co Ty. A jeśli ja mam rację?
  • Odpowiedz
@mx_adam: o czym ty mówisz?
jak otwieram longa na wysokiej dźwigni
to ustawiam go od razu ze stop lossem jakby kurs spadł o 2%
tracę te 2% i fee. Nie zawsze się uda, ale następnym razem już tak.
co mnie obchodzi jak szybko cena się zmienia? to może trwać nawet 1 sekundę po otwarciu pozycji, zamknie ją automatycznie na ustawionym limicie i tyle.
widać że nigdy nie grałeś z dźwignią,
  • Odpowiedz
@plaisant: przecież na tym polega handel na giełdzie. trzeba łapać szczyty i dołki a nie działać po nich bo już za późno. uważam że niżej już nie zejdzie. nie czujesz rynku. musisz sparwdzać wolumenty i order booki na wielu czołowych giełdach. np wczoraj najwięcej sprzedaży było na bitfinexie. wszystkie inne giełdy kupowały ale bitfinex ciągnął kurs mocno w dół. różnica w cenie między bitfinexem i resztą dochodziła do 1 000
  • Odpowiedz
Dla ciekawych, godzinę później btc zszedl o $1000 do poziomu $12 800, spadek o 7,3% tak więc long zamknął by się i nie byłoby tego PEWNEGO zwrotu w postaci 10BTC
))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz