Wpis z mikrobloga

Do wszystkich narzekających na to ze musza jechać na święta do rodziców, babci, dziadka. Cieszcie się z tego póki macie do kogo jechać.
Wesołych Białych Świat.
  • 53
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Właśnie głupie #!$%@? cieszcie się. Cieszcie się, że ma kto na was powydzierać ryja, obrobić dupę, złamać na was opłatek, złożyć fałszywe życzenia, rzucić krzywym spojrzeniem i #!$%@?ć głupoty, które gówno was obchodzą.
Magia świąt.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: ja to mam do kogo a i tak nie jeżdżę, bo nigdy nie jeździłem. A lubię jeździć. W sumie to pojadę gdzieś tylko po to by jechać. Może na moto pasterke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: podbijam, cieszcie się, gdy rodzina może spotkać się w komplecie, bo cholernie szybko znikają Ci najbliżsi. Weź przytul mamę, ucałuj ją, przybij pjonę czy misia z ojcem, przytul rodzeństwo, jeśli babcia i dziadek żyją, to nie pomiń ich i siadaj do stołu. Rodzina jest ważna.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: u mnie padł świąteczny rekord- przywiozłem siostrę do domu rodzinnego i nie minęło 30 minut, nawet sie nie zdążyła rozpakować, kiedy pokłóciły sie z matką, a świąteczną atmosferę okrasiły wszelkiej maści #!$%@? i bóldupy XD
a ja sb tak siedzę na wypoku i kisne.

wesołych świąt xD
  • Odpowiedz
@jokefake I właśnie dlatego uważam, że nie ma co na siłę zmuszać ludzi, żeby ze sobą siedzieli przy jednym stole. I nagle się okazuje, że dwie osoby się cieszą z twojego przyjazdu, a z trzema kolejnymi patrzycie na siebie spode łba i żadne z was nie ma udanych świąt. Ja od wielu lat unikam mojego dziadka i od wielu lat nie sprzędzałam z nim wigilii. I uważam, że to są najlepsze święta
  • Odpowiedz