Wpis z mikrobloga

@Viraciael: ładnie, gratki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ccTV: a ja z kolei chyba zostawię na noc i nie tykam, mały procent kapitału tam mam to nawet jak będzie obsuwa do 1200 to aż tak bardzo nie zaboli a ludzie widzę są dość mocno napaleni na te walutę
  • Odpowiedz
@Viraciael: wiesz może czy giełda pobiera prowizję za każde ustawienie sprzedazy/zakupu czy tylko wtedy, kiedy transakcja dojdzie do skutku? Chodzi mi o binance głównie...
  • Odpowiedz
@ccTV nie wiem, binance #!$%@? prądem odkąd na 4 godziny zablokowali mi całą sprzedaż i kupno bo im giełda padała
@mamslabehaslo updatuje wraz z wzrostami, 10% od tego co jest w danym momencie, jeżeli nagle leci mi wszystko na pysk stawiam też autobuy na 25%. 8-10% to wystarczająco na spekulacyjnych, jak coś ci rośnie to ci rośnie, a nie nagle spada w dupe.
  • Odpowiedz
@ccTV: na pewno tylko przy samym sellu a nie przy wystawieniu.
@Viraciael: czyli jeżeli kupujesz coś po 2000 sat to ustawiasz automatycznego sella na 1800 i automatycznego buya na 1600, tak? Ustawiasz jakiegoś sella na zysk - np 2500 na noc?
  • Odpowiedz
@mamslabehaslo generalnie, największe ryzyko jest wtedy, że odbije między tymi dwoma widełkami, ale to od nich zależy też twój zysk i twoja strata. Nie ustawiam buyów w przypadku że rośnie, zawsze wchodze all-in, i czekam na rozwój wydarzeń. Lepiej stracić 10%, niż stracić pompe życia jak na vergu.
  • Odpowiedz