Wpis z mikrobloga

@Clear: @Mr_RIP: w jakiej rzeczywistości oni sa lepsi? tusk trzyma poziom, ale reszta to poziom gówna, ich rządy konkretnie podsumowuje pis swoimi ustawami, nie trolluje, po prostu po-sld to gówno nad gównami i z pkt widzenia systemu i gospodarki edit; nie mówię o wadach pisu, ale o tym że zajmują się tym co te śmiecie zlały ciepłym moczem, ja naprawdę nie wierzę w to że mając tyle kasy
  • Odpowiedz
@Clear: no zajebiści, znajomy popełnił samobójstwo bo wpadł w zadłużenie z którym sobie nie radził, gdyby było prawo zakazujące pożyczek i gdyby dało się iść od ręki do syndyka by ogarnąć niższe raty by się ratować to by żył [to samo znajoma która poszła do pierdla za mandat ztm'u bo nie stać jej było na bilet ani na spłatę mandatu -koszt mandatu to opłata karty miejskiej na miesiąc]
  • Odpowiedz
i nie nie nie nie NIE~!!!!!!!!

1. prawo powinno zakazywać dawania pożyczek dla jednej osoby, wszystko powinno być możliwie udokumentowane cyfrowo w systemie itd.
2. w razie kłopotów ze spłata powinna być możliwość pójścia do syndyka by ten obniżył raty i tak dalej by człowiek nie kończył jak gówno
3. zamiast zapłaty mandatu za brak biletu powinna być opłata za przejazd, ewentualnie niższe koszta samej karty miejskiej
4. prawo powinno być bardziej
  • Odpowiedz
@gagger:
Aleś popłynął chłopaczku. Dlaczego każdy pisowczyk ma "znajomego" co się zabił przez PO?
SLD wprowadził Polskę do UE PO utrzymał ją na powierzchni bagna. Dopiero PIS wykonał głębokie zanurzenie.
  • Odpowiedz
@Mr_RIP: nie popłynąłem, dług raptem 8tys, z pensji zostawało mu generalnie gówno, na głowie masa komorników i innych, sąd miał na niego #!$%@? odmówił mu syndyka, typ nie wytrzymał psychicznie i #!$%@?ł przez okno

w ogóle to śmieszy mnie to; jak gościu się podpala to wina pisu jak gościu skacze bo w polsce jest GÓWNO a nie prawo to wcale nie wina peło, widać kim jesteście
  • Odpowiedz
@Mr_RIP: krasnoludki rządziły 8 lat, krasnoludki pozwoliły na chwilówki i inne gówna, krasnoludku utrudniły ludziom życie przez gówniane prawo w sądach itp. krasnoludki dały pole do działania straszakom, krasnoludki stworzyły państwo policyjne

on nie jest sam, takich ludzi jest cała masa
  • Odpowiedz
@gagger:
Czy ty właśnie postulujesz permanetną inwigilację w stylu Korei PN?
Obywatel to nie jest bezmyślne bydło które trzeba kontrolować. Jak podejmuje głupie decyzje to musi ponieść konsekwencje.
  • Odpowiedz
i nie trolluje, kto miał zadłużenie i #!$%@?ą sytuację ten doskonale wie czym to się kończy, zero mocy prawnej, albo w #!$%@? utrudnione działanie prawne

@Mr_RIP: "jak podejmuje głupie decyzje" #!$%@? IKS DE XD TO JEST BANKRUCTWO dziewczynko, idź zajrzyj do słownika, oszczędź mi swojej żałosnej obrony tych niedojebów z platformy, im się wydaje że życie w polsce WCALE NIE ZMUSZA ludzi do nabrania chwilówek, pewnie... jacy wy jesteście żałośni,
  • Odpowiedz
@gagger: Czy tobie właśnie #!$%@? w beret?
Chwilówki są dobrowolne i jak twój znajomy był na tyle #!$%@? żeby je brać to zasłużył na wszystko co go spotkało.
I nadal nie wytłumaczyłeś jak #!$%@? twojego znajomka jest winą PO.

Czemu ja z debilem dyskutuję?
  • Odpowiedz
@Mr_RIP: dobrze wiedzieć z kim mam do czynienia, nasrane to masz ty, to prawo i państwo i sąd mają chronić obywateli przed krzywdą, nie potrafią, robią to nieudolnie, kończy się to samobójstwem, tyle w temacie, w polsce kredyty powinny być przyznawane na rygorystycznych warunkach bo wiadomo że skończy się to źle, tak samo prawo powinno maksymalizować wysiłek by POMÓC takiej osobie wyjść z długu
  • Odpowiedz
@gagger: ale to jest wina PO, że twój znajomek żył ponad stan i brał lichwiarskie pożyczki?
Naprawdę chcesz permanentnej kontroli państwa nad obywatelem?
  • Odpowiedz
@Mr_RIP: jprdl, najlepiej niech ludzie nabiorą kredytów a potem się pozabijają, czy ty #!$%@? trollujesz czy serio elektorat pełowców to takie zjeby?

i jedni i drudzy; coś się #!$%@?ło- HUR TO NIE WINA PEŁO, TO NIE WINA PISU, TO LEWAKI, KOSMICI, TWÓJ STARY TO DEBIL
  • Odpowiedz