Wpis z mikrobloga

szkoda, że ma takie gówniane gierki. Na PSP były lepsze


@Soutaiseiriron: Typowy antyfan Nintendo jest typowy.
Fakt, że Switch nie ma jeszcze tylu lat na rynku, co PSP pewnie nie ma nic do czynienia z biedniejszą biblioteką gier xD

Swoją drogą: grałeś w jakąkolwiek grę na Switcha? Bo wątpię. Sama Zelda to tak świetnie zaprojektowana gra, że większość gier
  • Odpowiedz
@hatterka: Mario Kart jest super na Switchu (ominąłem wersję z Wii U, więc nie czuję, że to "powtórka z rozrywki").

Dla mnie handheldy Nintendo to jest mistrzostwo świata! PSP mam tylko do emulacji gier z PSXa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak na razie to nic ciekawego nie wyszło na switcha i długo nie wyjdzie.


@Soutaiseiriron: xD
To sobie nawet w głupiego Skyrima czy Dooma na Switchu zagraj, żebyś miał "znany tytuł". Na Switcha jest już przeszło 80 gier.

Ja np. nigdy nie lubiłem God of War ale nie będę #!$%@?ł, że przez to konsole Sony są do dupy. Mają Uncharted, Gran Turismo i kilka innych fajnych exów. Podobnie
M.....a - > Jak na razie to nic ciekawego nie wyszło na switcha i długo nie wyjdzie.
...
  • Odpowiedz
Ich exclusivy są słabe w porównaniu do reszty.


@Soutaiseiriron: I to jest tylko twoja opinia, a nie obiektywny fakt. My się z tobą nie zgodzimy, a i światowe wyniki sprzedaży raczej też się z twoją tezą nie zgodzą ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ja tam nigdy nie grałem w skyrima xD

@seikii: Ja też nie. Nie ciągnęło mnie, ale może w przenośnej wersji bym
  • Odpowiedz
@Soutaiseiriron ale wiesz, że nie ma obowiązku kupowania słicza jak ci nie podchodzi? Zachowujesz się jakbyś się bronił przed czymś co chcemy ci wcisnąć na siłę. Proponuję standardowe nie zesranie się na początek ʕʔ
  • Odpowiedz
Koleś pokazuje fajne zdjęcie jak jedzie i pyka w gierki a spierdzielce już musza toczyć wojny i udowadniać ze PSP lepsze . #!$%@? cię pochodzi na czym ten Człowiek gra , podoba Ci się bardziej PSP to cisnij sobie na PSP jak Cię nie stać na obie :)
  • Odpowiedz