Wpis z mikrobloga

@kamien23: W 26 krajach osoby homoseksualne mogą zawierać małżeństwa, to że w polsce czy somalii nie mogą to co z tego? Dlaczego mikołaj nie może mieć męża.
  • Odpowiedz
@Theorno: wydawało mi się że Mikołaj to śmieszny gruby pan, który podrzuca prezenty pod choinką i lata na saniach. Nie pamiętam części w której była mowa o tym co robi pod kołdrą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamien23: książka zrobiona dla beki/przez #!$%@?ów, ale 'hurr durr czo te lewaki' jak kiedyś wyjdziesz z domu to się zdziwisz ilu jest normalnych lewaków
  • Odpowiedz
@kamien23: oezu, no to tłumacząc z #!$%@? na ludzki; wybrali mikołaja bo jest rozpoznawalny i książka ma być prosta w odbiorze i ludzie mają zacząć przychylniej patrzeć na homo bo mikołaj... sam jestem pedałem, ale takie rzeczy sa po prostu #!$%@?

najprościej edukować w szkole że;
ludzie sa dobrzy, źli, #!$%@?, normalni, nie ma nic złego w tym że facet zamoczy w facecie dla własnej satysfakcji, no życie ludzkie jest niestety
  • Odpowiedz
nie ma nic złego w tym że facet zamoczy w facecie


@gagger: oczywiście że nie. Problem w tym że #lgbt chcą spokoju i tolerancji a jednacześnie wszędzie wciskają swoje propagandowe gówno. Kiedyś się podniecali tym że pingwin pukał pingwina w zoo...eeeech
  • Odpowiedz
@Theorno: a później liże ją po brodzie? Dobrze że nie ma takiej czytanki...przeglądam ale nie mogę znaleźć... tylko stoją, albo buziak...nic seksualnego w tych czytankach nie ma...
  • Odpowiedz
@bombastick: ludzie żyją dla własnej satysfakcji z życia i tyle w temacie, są różni, najróżniejsi, tyle, tu nie ma czego rozumieć, tylko trzeba tępić złe zachowania [które obiektywnie szkodzą jak np. palenie czy chlanie, debilne rządy]

gej może mieć dzieci, lesbijka może mieć dzieci, nie chcą, nie muszą, miliony hetero też mają #!$%@?, ruchają się dla przyjemności, chui ci do tego i wielu innym też, zajmijcie się sobą
  • Odpowiedz
@kamien23: pocałunek w usta nie jest czynnością czysto seksulną xD? o #!$%@? polizał go po brodzie!!! zboczenie!!! xD a wiesz polaku, że ta książeczka nie jest przeznaczona na polski rynek tylko do krajów cywilizowanych? eot
  • Odpowiedz
idąc waszym tokiem myślenia, to ekonomia powinna być zaorana bo ludzie nie mogą zamoczyć bo ich nie stać na utrzymanie dziecka przez kolejne 18 lat [i pewnie więcej, bo nie zawsze 18to latki idą do pracy]
  • Odpowiedz