Wpis z mikrobloga

@Fajnaciasna: Niestety za dużo czasu mieszkałem w Polsce, i jakieś głupie współczucie mi się włączyło,jak wspomniałem wcześniej w komentarzach to był ostatni raz, zero litości dla biedaków.
  • Odpowiedz
@Smakoshh: zgadzam się z opinią @ralphix. Poza tym Smakoshh, jesteś natywnym użytkownikiem języka polskiego, wnioskuję, że tutaj się urodziłeś i wychowałeś. Prawdopodobnie w Twojej rodzinie są też Polacy. Najprawdopodobniej zaś sam jesteś 100% Polakiem i to co piszesz, to zarzutka.

Lub też jesteś nowym wcieleniem użytkownika @LudzkieScierwo. Tak mi do niego pasujesz.
  • Odpowiedz
@Smakoshh: dlatego napisałam to w trybie przypuszczającym ;)

co do chwalenia się zarobkami - wyzwzolony człowiek zarabia tyle ile chce. mam znajomych, którzy całe życie spędzają w podróży, mieszkają na plaży, poznają świat, zarabiają na dorywczych pracach gdziekolwiek. i wiesz co? nikogo tak naprawdę nie obchodzi to, kto ma ile hajsu, ale wydaje mi się, że oni są o wiele bogatsi.
  • Odpowiedz
@Smakoshh: "(Polak jakiś śmierdzący) "

To jest obrażanie. Chciałbym zrozumieć dlaczego to robisz?


@ralphix: Czy stwierdzenie, że jakiś Polak w którymś momencie śmierdział jest obrażaniem całego narodu czy tylko prawaków?
  • Odpowiedz