Wpis z mikrobloga

Kwintesencja podejścia do klienta firmy #microsoft w skrócie.

Posiadam Windows 7, na stronie oficjalnej znajduje informacje, że bez problemu mogę podłączyć pada z Xbox one do PC po kablu, no dobra, podłączam. Oczywiście problem z sterownikami. No nic, robimy zgodnie z zaleceniami ze strony czyli magiczne "automatycznie aktualizuj" które jak dotąd (od czasów używania XP) ani razu mi nie pomogło xD

Oczywiście, nie mogło być inaczej tym razem. No dobra szukamy sterowników, są na reddit, instaluje plik msi.

Czyli innymi słowy ściągam sterowniki z nie zaufanego źródła. Microsoft usunął do ściągnięcia wszelkie paczki, wszystko do ściągnięcia przez Magiczne Windows Update które nie działa xD.

Oczywiście, dalej problem, ręczna aktualizacja sterowników jest niemożliwa ponieważ nigdzie nie ma do wyboru sterowników pada (tak jak na filmiku na YouTube)

No nic, rozpakowanie w wierszu poleceń pliku msi, ręczne sięgnięcie do pliku INF.

W KOŃCU, #!$%@?.

Dla funu podłączyłem pada od #ps4. Wpinam kabel, instalują się sterowniki, działa. Zero ingerencji, zero straty czasu. NO #!$%@?.

System operacyjny Microsoft, urządzenie Microsoft i są problemy. Urządzenie obcej firmy, działa bez zarzutu. Brawo.

Małe, miękkie gówno. Microsoft shit.

#xboxone #zalesie #zalosnedokwadratu #10kmspaceruzenady
  • 24
  • Odpowiedz