Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele ale nagły wysyp Januszów kryptowalut tematy typu : o nie to zmalało o 10% czy kiedykolwiek wzrośnie? Mirki chce wejść w kryptowaluty za 100 złotych, kiedy będę miał pierwszy milion? Amatorzy, coraz więcej amatorów pcha się do zabawy.

Jedno z tego jest dobre, że można na was jełopy zarabiać.

Z każdym dniem większa żenada na tym tagu #kryptowaluty
  • 7
@RodzynR: @czullo: @johnmorra:
Słuchaj dla nowych osób to takie zmiany % to jest ogrom szarpiących nimi emocji. Ja od siebie mogę dodać tak: samemu podejmuj decyzję, nie szukaj guru, śledź setki twitterów i grup telegramowych by nie robić co mówią a obserwować w jakim kierunku zmierza stado, czytaj, oglądaj, analizuj, ucz się na nowo pojawiających się coinach na giełdach, obserwuj je, graj małymi kwotami dłuższy okres czasu, ucz się
via Android
  • 0
@Korti Właśnie o to mi chodziło, więcej trzeźwego myślenia, niż podążanie za stadem baranów. Bo jak widzę ludzi którzy nakłaniaja nowych na waluty które są de facto martwe, a istnieją tylko dzięki pump&dump to mnie krew zalewa...
@Korti: @RodzynR:

Ale nie każdemu trzeba odpowiadac. Mozna sie posmiac jebnie nie jebnie itp. Ale nie trzeba sie spinac. Duzo ludzi wchodzi na tagi zeby zaciagnac info np. O założeniu konta itp. Nie widze w tym problemu. Jest tutaj grupa ludzi jak ovserwuje którzy sa jakimis fanatykami. Powiesz cos o jakiejs walucie to jakbys conajmniej muslimowi allaha obrazil...