Wpis z mikrobloga

Hej Mirki!
Mam problem z sąsiadami, patologia. Napier..... muzyką pół dnia tak, że się ściany trzęsą. Palą zielsko na klatce, balkonie, drą japy itd. Zszedłem niżej i nagrałem ich przez drzwi, oprócz głośnej muzyki słychać krzyki? płacz? dziecka. Gdzie to wysłać żeby nimi się zajeli? Rok po narodzeniu dziecka była cisza a teraz od miesiąca cięzko wytrzymać. Jak takie zgłoszenie napisać?
#patologiazmiasta
  • 7
  • Odpowiedz
@Simfecstio: Też możesz ich nasłać. Powinni się zainteresować, ale myślę, że jak przyjedzie policja i ich złapie na gorącym uczynku to sami zawiadomią opiekę. Chociaż czasem z tym różnie.
  • Odpowiedz
@Simfecstio: opieka społeczna xD miałem patologicznych sąsiadów, oboje zdrowi w kwiecie wieku, dzieciaki itp. chlanie, kłótnie, niebieska karta pewlen pakiet. W nagrodę miasto dało im mieszkanie 60m na Żoliborzu. Fajnie. A to wszystko za nasze.
  • Odpowiedz
@BajerOp: To jest maksymalnie #!$%@?.... kiedyś pomagałem im neta zrobić żeby mogli sprawdzić czy dostali siano z opieki xd nawet nie wyszedłem a już sprawdziła i coś tam komentowała ale to była jej matka, od biedy spoko chociaż trochę upośledzona. (Ojciec zgwałcił córkę, mocno upośledzoną, która urodziła córkę :) po tym tą upośledzoną zamknęli a jej córka do dziadka mówiła tata :) patola ostra)
  • Odpowiedz