Wpis z mikrobloga

@cooles: to je fingerboard, taka zabawka dla młodych deskorolkowców (chociaż w sumie w życiu faceta najtrudniejsze jest pierwsze 40 lat dzieciństwa?), są też do kupienia miniaturowe elementy skateparku, tricki robi się udając że twoje palce to nogi na deskorolce, takie hobby, sam jeździłem kiedyś na rolkach i widziałem jak niektórzy deskorolkowcy się tym ekscytowali.

genesis2303 - @cooles: to je fingerboard, taka zabawka dla młodych deskorolkowców (ch...
@genesis2303: Aha. Ale w ogłoszeniu jest "dla gówniaka", zaś wygląda to na wymagające sporej koordynacji ruchowej i zaangażowania uwagi utrzymującej się dłużej niż kilka dni, które to nie występują raczej u dziatwy.
@cooles: starzy deskorolkowcy mogą zbierać do kolekcji, a dzieciaki jak to dzieciaki od czegoś trzeba zacząć (na tym filmiku są już zaawansowani użytkownicy początki są bardziej pokraczne), jak mówiłem dużo bardziej angażujące koordynację niż dzisiejsze popularne zabawki, do tego może być przydatne przy rzucaniu palenia, jak nie ma co z rękami zrobić (ʘʘ)