Wpis z mikrobloga

@mijagix: jesteś typowym wyborcą pisu XDD z tego co wkleiłem umiesz wyłapać tylko malutki kawałek całości XD Co z tego, że ten nagłówek to propaganda kurskiego, co z tego, że to co tam napisane mija się z prawdą ( ͡º ͜ʖ͡º) Imigranci kuhwa!1!1 Polska dla Polaków!1!!!
  • Odpowiedz
@Alex_mski: to wolny kraj mogę być wyborcą kogo chcę :) Jedyny ratunek dla Polski to ktoś taki jak Piłsudski, innej opcji nie ma. Jak lubisz szkopowi lizać rowek to twoja sprawa :)
  • Odpowiedz
@mijagix: Teraz to mnie załamałeś naprawdę... Chcesz głosować na ludzi, którzy notorycznie łamią konstytucję, zniszczyli trybunał konstytucyjny, niszczą puszczę białowieską no i teraz biorą się za sądy. Oczywiście każdy ma prawo popierać kogo chce. Kwestia sumienia :) Oczywiście znasz historię przewrotu majowego, jeżeli chcesz kogoś takiego jak Piłsudski?
ed. to o lizaniu rowka szkopowi przemilczę
  • Odpowiedz
@Alex_mski: Tak chcę głosować :) Robią to co mieli zapisane w programie wyborczym więc co się dziwisz? Mają większość to teraz rządzą. Dla mnie ludzie, którzy na swój kraj donoszą do EU to ch... . Zmiany w naszym kraju są potrzebne
  • Odpowiedz
@Oskarek89: jak się przeczyta artykuł to trochę inaczej to brzmi, niż to co masz na myśli

O tym, że właśnie w tej sprawie orzekał będzie sędzia, którego politycy PiS, delikatni mówiąc, darzą umiarkowaną sympatią zdecydowała zwykła procedura a nie sędziowski spisek."
  • Odpowiedz