Wpis z mikrobloga

Dżem dobry Mirko, mam takie #pytanie z kategorii #gry i #komputer. Wraz z moją dziewczyną, korzystając z dość chłodnych wieczorów lubimy sobie siąść razem do kompa i pograć wspólnie w różne gierki. Do tej pory głównie pykaliśmy w Mortala, ale graliśmy także w produkcje skupiające się na rozwiązywaniu zagadek, jak L.A. Noire czy Grim Fandango.

Stąd moje pytanie: może macie do polecenia jakieś tytuły, w które gracie ze swoją drugą połówką? Zarówno takie, w które można grać przeciwko sobie, jak i takie przygodowe, w których można wspólnie zastanowić się nad rozwiązaniem zagadek?

Korzystając z okazji miłego dnia życzę wszystkim :)
  • 17
  • Odpowiedz
@Scoffer: Widzisz, kompletnie mi wypadły z głowy Wormsy, zwłaszcza, że podobno najnowsza część wraca do korzeni i jest bardzo grywalna, dzięki! :)

@normiknawymarciu: Hirołsy raczej odpadają, osobiście uwielbiam, ale przy wspólnej grze jednak będziemy się nudzić. Broforce grałem solo i szczerze mówiąc jest średnie, żałuję tej kasy wydanej na GOGu, ale to może dlatego, że lubię Enter the Gungeon czy Binding of Isaac. Talisman mam analogowy, zdecydowanie przyjemniej
  • Odpowiedz