Wpis z mikrobloga

za każdym #!$%@? razem powatarzam sobie, że to mój ostatni zakup btc przez inpay i za każdym razem jest to samo...
co z tego, że wykonujesz przelew natychmiastowy jak musisz czekać 30 minut aż inpay go zaksięguje. :/


#inpay #bitcoin
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
Już godzina od momentu zatwierdzenia wykonania przelewu, a status na inpay.pl ciągle taki sam 'Oczekujemy na przelew.' to nie jest mój pierwszy przelew, więc wszystkie weryfikacje przeszedłem.
  • Odpowiedz
  • 1
Obowiązują jakieś godziny pracy tej strony czy o co chodzi? Nie widzę nigdzie takiej informacji. Widzę za to informację pogrubionym drukiem 'Przelewy ekspresowe Blue Media księgowane są co 30 minut'. Skąd taka rozbieżność w czasie? @InPay
  • Odpowiedz
@aroaro1993: pocieszyć Cię? Ja wczoraj ok godź 7.30 rano wysłałem przelew tradycyjny, bo blue media miało ograniczenie do 400pln co przy stałych opłatach (blue media + transfer btc) vzyni taki ruch nieopłacalnym, wczoraj po południu miałem tel. banku i.mm cały czas cisza. Kasa wysłana, bank miał potwierdzić a status przelewu jak był taki jest. Jedyny plus jest taki, że cena btc spada więc teoretycznie powinienem dostać więcej btc na konto.
  • Odpowiedz
@aroaro1993 @MirekVonKapusta Na naszej stronie istnieje możliwość wyboru wymianu manualnej. W momencie zaksięgowania przelewu dostalibyście e-maila z prośbą o akcpetację oferty

Pozdrawiamy
Zespół InPay
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@InPay: jest możliwość cofnięcia tamtego zlecenia (aby nastąpiło cofnięcie środków na konto, gdy one przejdą już przez system bankowy) i puszczenia drugiego zlecenia obok przez bm (blue media) ?
  • Odpowiedz
@aroaro1993: u mnie też taki czas, to jest dramat - najlepsze jest to że nie dodzwoniłem się na infolinię (ponad godzinę), na maila dostałem odpowiedź po 3 godzinach - a treść nie jest zgodna z prawdą, środków nadal nie mam
  • Odpowiedz
Na naszej stronie istnieje możliwość wyboru wymianu manualnej. W momencie zaksięgowania przelewu dostalibyście e-maila z prośbą o akcpetację oferty


Pozdrawiamy

Zespół InPay

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@InPay: ile czasu bym wtedy czekał od momentu akceptacji oferty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@MirekVonKapusta tak, ale musiałem ich nieźle męczyć w mailach, porażka. Kto ich jeszcze poleca na mirko? 13 godzin czekania! Przelew natychmiastowy, trzeci albo czwarty w tym miesiącu, z tego samego konta, więc żadne potwierdzenia itp nie były potrzebne
  • Odpowiedz