Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Amelcio nie wycielo, jestem na longu ltc/btc i stoi stabilnie. W sieci nie znalazłem info jak to zrobić i napisałem do supportu polo. Ale coś czuję że się tego nie da zrobić i jeśli się to potwierdzi to jest to dla mnie nieporozumienie i #!$%@? z tej gieldy
@dzesi: trochę właśnie nie rozumiem co chcesz zrobić. chcesz częściowo zamknąć pozycję czy jak? Ogólnie na polo możesz dać stop loss ale tylko przy otwieraniu pozycji. Gdy już masz w trakcie otwartą pozycję to już nie mozna tego zrobić. Na innych giełdach również tak jest.
via Android
  • 0
@Amelcio powiedzmy puściłem longa za 1btc czyli z dźwignią 2.5 kupiłem ltc za 2.5btc. Cena od otwarcia wzrosła o 20% i się trzyma na tym poziomie. Jeśli zamknę teraz pozycję (czyli sprzedam wszystkie ltc) to wychodzę z zyskiem. Chce ustawić zamknięcie tego longa gdy cena spadnie do poziomu w którym go otwieralem żeby wyjść na zero.
Chce ustawić zamknięcie tego longa gdy cena spadnie do poziomu w którym go otwieralem żeby wyjść na zero.


@dzesi: tylko ręcznie możesz zamknąć pozycję. Stop loss ustawia sie tylko gdy otwierasz pozycję na POLO. nie da się inaczej. Wiem że na forex można to zmieniać. Tutaj niestety nie. I to jest wada. Ale co zrobisz. Nic.