Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, oceńcie:

Jak oceniacie sytuację, gdy:
Jest to pierwsza randka (umówiona z tindera). Zapraszam pannę na obiad, później w planach spacer.
Po zjedzeniu proszę kelnerkę o rachunek. I właśnie akurat w tym momencie zaproszona dziewczyna wychodzi do toalety... Wraca już po opłaceniu obiadu.

Ogólnie to i tak miałem zamiar zapłacić całość, z racji tego, że ja wyraźnie zapraszałem, poza tym była to pierwsza randka, no i poza wszystkim nie jest to dla mnie jakiś duży wydatek. Ale trochę zastanawia mnie takie podejście dziewczyny... Czy zdarzało Wam się takie zachowanie? Wspólny obiad był udany tak może 6-7/10 ;) Myślicie, że to zły znak, czy po prostu laska się tym nie przejmuje i ja też nie powinienem zwracać uwagi?

Nie jest to też tak proste jak by się wydawało w ocenie, bo wcześniej spotykałem się z dziewczyną, która ewidentnie na mnie leciała, miała pieniądze, a jednak zachowywała się podobnie, co mnie trochę irytowało - bo wypadałoby choćby zaproponować czasem podzielenie rachunku.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 19
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania

Jeśli myślisz, że WC - rachunek to zbieg okoliczności to odpowiedz sobie na pytanie, czy po wyjściu z łazienki zapytała o to, czy opłacone jest i czy coś musi Ci zwrócić. Jeśli nie to wiesz juz, jeśli tak to nie było tematu, zdarza się.
  • Odpowiedz
OP: @NiePrzystosowanyDoZycia Mam nadzieję, że będzie kolejna randka;)
@riley24 Wolałbym być wpłatomatem;)
@yourvictim Z anonimowego konta też byś tak napisała? ^ ^
@Doomey Właśnie w tym cała moja nadzieja, że czuła się niezręcznie, że facet płaci jej za obiad, a sama też wstydziła się zaproponować podziału;) Bo zależy mi trochę na niej;)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling}
  • Odpowiedz
OP: @NiePrzystosowanyDoZycia Mam nadzieję, że będzie kolejna randka;)
@riley24 Wolałbym być wpłatomatem;)
@yourvictim Z anonimowego konta też byś tak napisała? ^ ^
@Doomey Właśnie w tym cała moja nadzieja, że czuła się niezręcznie, że facet płaci jej za obiad, a sama też wstydziła się zaproponować podziału;) Bo zależy mi trochę na niej;)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling}
  • Odpowiedz