Wpis z mikrobloga

@AtencyjnaPlaszczka: Ja to się nie boję, że zrobię coś głupiego czy coś. Nawet jeśli, to co najwyżej policja mnie zgarnie i bedzie nagłówek w gazecie "Wziął LSD i biegał nago po mieście". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dryfindormilosciwy: No zaraz lecę do sklepu coś wszamać. Jakieś owoce czy coś. Hehe tylko dziwnie będę wyglądać. Jak taki elf.
@dumlix: @Utiopa: @kacap-: Było co najwyżej średnio ( ͡° ʖ̯ ͡°) Papierek zamiast 160ug to miał maks 80. Wizuale były bardzo słabe i myśli nie były takie psychodeliczne. Mimo wszystko czułem się dobrze i nie mogłem zdjąć uśmiechu z twarzy. Niestety nic nie odkryłem, ani na nic nie mogłem spojrzeć z innej perspektywy. :/

Nie jestem jakoś zły, ani nic. Za pare miesięcy zarzucę od
@Utiopa: Świetnie i magicznie. Mogłem spojrzeć na wszystko z innej, lepszej perspektywy. Zobaczyłem siebie z 3 perspektywy i pozwoliło mi to zobaczyć swoje wady, które ukrywałem przed samym sobą. Zrozumiałem co jest dla mnie ważne. Śmiałem się cały czas i filozofowałem przez 13 godzin. :D Polecam, ale lepiej zrób to z kimś, niż samemu. Ja zrobiłem to sam i czułem się samotnie, mimo że byli ze mną trzeźwi kumple.