Wpis z mikrobloga

No dobra kolejny sukces magicala, 12 dniowy strim sie udał. Czemu sukces? Bo znów nazbierał tyle kasy że może pluć na was jak chce. Mieli być super goście, kto kolwiek super przyszedł? Nikt normaly nie chce odwiedzać obłudnika, były Prezenty kiedyś od widzów, nikt już nie chce żadnymi upominkami obdarować Daniela (prócz Unko i miyoshe, ale oni to robią byle się pokazać w tłumie). Kombinowanie z kanałami przeskakiwanie z kanału Margaret na swój kombinowanie kto dostanie kase i tak dalej i tak dalej. Co mieliśmy przez te 12 dni? non stop chlanie, 12 dni picia :D Grubasie to niezłe wyciągnąłeś wnioski o których mówiłeś na początku. Mimo tego wszystkiego Daniel uzbierał kilka naście tysięcy złotych brawo.

Wnioski? Czekam na kogoś ambitnego z wyobraźnia na YouTubie który nie skończy się na monotonnym powtarzaniem jednego sukcesu tylko będzie tworzył dalej. A Daniel sam ucina sobie skrzydła. Niby ma możliwości żeby iść dalej ale jakoś mi sie nie chce wierzyć że wyjdzie poza skale jaką nam do tej pory pokazuje. Tym bardziej że jego stan zdrowia i jego mamy nie wydaję sie najlepiej.
No nic takie moje przemyślenia nie krytykujcie, a zapraszam do dyskusji Daniel się kończy? A może odblokowanie jego głównego kanału przyniesie nowy content strima?
#danielmagical
  • 31
@GlebaMisiu: Pamiętaj że sam dał 20 k ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Gleba Yt to taki wielki cyrk w którym zwierzęta(chociaż szkoda zwierzat obrażać bo są mądrzejsze od ludzi ), ludzie robią z siebie debili za popularność i pieniądze ,nic więcej . Jeżeli ktoś nowy wstąpi w Cyrk Yt to kolejny kto będzie robił z siebie debila za pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GlebaMisiu: Hahahaha o #!$%@?, człowieku, jaki ty jesteś żałosny. Wybłagałeś moda u grubasa za parę donejtów i lizanie spoconego rowa, wyzywałeś wykop, groziłeś każdemu POTĘŻNYM #!$%@?, byłeś drugim coderem, a jak cie świniak #!$%@?ł z moderatorstwa to dostałeś takiej frustracji i szału macicy, że stałeś się jego wrogiem numer 1 i jak kokejny niedorozwinięty wykopek wyliczasz mu wszystko licząc przy tym na poklaski? Hahahahaha Usuń konto, psie.
Smalec musi dług spłacić ,zapłacić znajomym za siedzenie w melinie ,za jedzenie bo #!$%@? za 3 osoby ,jak on dziennie wydaje po tysiąc może i 2 tysiące na pierdoły ,zobaczysz że niedługo nic nie będzie miał . Więcej ludzi zdało sobie sprawę że, jest oszustem i więcej wyzwisk w jego stronę niż pozytywnych donejtów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@egzotyczny_ogr: tak wpłacalem a wiesz czemu? Poswiece chwilę i ci odpisze. Strim magicala był dla mnie pewną nowością oglądałem go sumiennie strim po strimie plus shoty. I pewnego rodzaju związałem sie z nim, wydawał sie wporzadku chciał pomoc swojej rodzinie itd. A skończyło sie jak sie skończyło. Czemu wykop hejtowalem? Bo noe rozumialem jak można być tak pełnym nie nawisci. (tylko wy juz rozgryzliscie magicala) ja jeszcze nie. Ale gdy to