Wpis z mikrobloga

Nie słuchajcie nikogo w kwestii, kupić czy sprzedać #bitcoin ? Posłuchajcie swoich obliczeń.
Bitcoin przez ostatni rok podrożał 4000%, zastanówcie sie co, ludzie którzy to nakręcili, teraz zrobią ze swoimi setkami tysięcy Bitcoinów.
Będą sprzedawac ale tak, wolno że zorientujecie się dopiero za miesiąc lub dwa, że z dnia, na dzień, wasz Bitcoin jest coraz tańszy.
Możliwe że skoczy jeszcze, nie raz do 20k Dol, może trochę wyżej, żeby wszyscy się jarali.
Ale to, będzie właśnie dojenie wszystkich, w granicach 20-16 tys Dolarów.

Mam ponad 6 lat doświadczenia w kryptowalutach, właśnie większość BTC sprzedałem, zaczekam jeszcze 10 miesięcy i dokupię sobie bitcoinów po 4-6 tys dol, około 2020 roku sprzedam po 100-200 tys Dol.
I tak do Emerytury :)
Pozdrawiam wszystkich
#kryptowaluty
  • 17
@Djelon: Jak mi powiesz: Wiem ze ten pociag zaraz bedzie jechal po tych torach, to mam mowic: To jak jestes taki pewny to stan tutaj na tych torach i zobacz?

To ze sie da nie znaczy ze TRZEBA czy nawet sie POWINNO. To ze sie da sprawdzic czy jedzie pociag kladac glowe na trorach nie koniecznie mowi zeby tak sprawdzac czy jedzie.
@Djelon: z tej prostej przyczyny ze jest gdzies granica 'wartosci' - jezeli podnosimy cene i granice, to dochodzimy do pewnego poziomu ... w tym przypadku jest to magiczne 20k$, jak widac na wykresie cos nie ma sily zeby byc wyzej, wiec nie ma sensu 'pompowac' bo sie cala bajka rypnie.

ale 10k btc to jest pikus ... gorzej jak masz ale 10mln
@Djelon: no nie bardzo, to nie sa zakupy na allegro, i nie kupujesz tego w ramach 'prezentu' (no moze jakis odsetek jest prezentem), ale to jest inwestycja.

do tego trzeba dodac okres czasowy jaki chesz zmiezyc, jezeli celujesz w 30k$ to nie liczysz tego w godzinach, czy nawet dniach ... ale tygodniach.
@smedia34: Mam bardzo podobona teorie. Chcialem kupic BTC za 20k PLN jakos teraz ale niestety juz za pozno. Ci co byli wczesniej i mieli zarobic to zarobili tyle kasy, ze teraz powoli wyprzedzaja - sam bym tak robil.
Juz wiecej nie pojdzie, musi byc rownowaga - zwlaszcza ze wiekszy BUY tlumi SELL tych ktorzy sie wycofuja.
Takto by bylo za duzo bogaczy - musi byc balans ;)) Teraz wchodza wlasnie "glupcy"