Wpis z mikrobloga

Mircy, możesz trochę głupie pytanie, ale chcę się upewnić. Jak mam w laptopie i5 7400 i GTX 1050ti to będzie to konfiguracja tak samo wydajna jak w PC? Bo jak oglądam testy wydajność to ludzie mają wyniki z o wiele wyższym klatkarzem. Chyba, że mam gdzieś wklepane jakieś ograniczenie, bo na każdych ustawieniach graficznych (nawet na wysokich) liczba FPS nie spada poniżej 30 (przy Battlefield 1). Co myślicie?

#laptopy #komputery
  • 13
@Andrzejek13: gamingowe laptopy nie pozwalają rozwinąć skrzydeł niczemu na baterii ij est kaganiec, bateria nie utrzyma stabilnego napięcia przy 100% obciążenia.

@Cebulator123: Jeżeli masz desktopowy procesor i w miare przewiewną obudowę to róznica bedzie niewielka, jeżeli procek z U to duża, tak samo jak zacznie się grzać, pc ma lepsze chłodzenie.
gamingowe laptopy nie pozwalają rozwinąć skrzydeł niczemu na baterii ij est kaganiec, bateria nie utrzyma stabilnego napięcia przy 100% obciążenia.


@bi-tek: Chodziło mi raczej o to że trzeba niektóre opcje odblokować nawet gdy jest podpięty do kabla, ale masz rację źle się wyraziłem.