Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem aktualizacja do tego
@Catttana @Merkowsky:
Powoli zaczyna to wyglądać, na początku stycznia powinniśmy się wprowadzić.
Co oczywiste przez te parę tygodni doszło sporo kosztów na które nie byliśmy przygotowani, ale budżet zwiększył się prawie dwukrotnie( kredo i "prezent" od teściów).
Jak będzie zainteresowanie tematem to na koniec wrzucę cała tabelkę ( zapisujemy każdą złotówkę).
Kolejne zdjęcia w komentarzu.

A no i za radą @UltimaThule wymieniliśmy stare rury :)
mchmjszk - #remontujzwykopem aktualizacja do tego
@Catttana @Merkowsky: 
Powoli zac...

źródło: comment_wSGWCRlntfg1gcjqCYMXsWLKld8BL62m.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@MolibdenowyTadeusz: szczerze mówiąc ja jestem bardziej od walenia młotem niż projektowania xD
Elektryk z różowym i jej mamą wszystko mierzyli i ma być ok, dziś odbieramy meble to pewnie w przeciągu tygodnia się okaże :D
  • Odpowiedz
@mariusz5891: w tej kasie innego wyjścia nie było,od posadzki wszystko zaizolowane jak trzeba,a o utrzymanie czystości i nie zalanie to trzeba będzie dbać.

Podłogi na max 3 lata zostawiamy( do spłaty kredytu) później chciałbym deskę fińską, czyli w sumie coś jak panel ale wierzchnia warstwa to drewno które normalnie można cyklinować

Te panele na BF i z kartą LM wyszły około 40zł za m2
  • Odpowiedz
@mchmjszk: elegancko. W Praktikerze w Gdańsku jest wyprzedaż wszystkiego za 30% ceny bo sklep likwidują. Jak możecie jeszcze oddać wannę to dzisiaj widziałem tam jeszcze kilka po 70 zł sztuka. Niewiele już tam zostało ale jest np. sporo złączek i kształtek mosiężnych do hydrauliki.
  • Odpowiedz
  • 0
@RoBee: są jeszcze 2 wcześniej, bliżej drugiego okna, ale fakt jak położyliśmy kafle to o tym samym pomyśleliśmy, przy okazji okazało się, ze na korytarzu zapomnieliśmy o jakimkolwiek gniazdku ale to jeszcze w fazie zupełnego #!$%@?.

Spory problem mamy z lampami bo jest dosyć nisko i ciężko znaleźć cos ładnego, niedrogiego i niewiszącego (,)
  • Odpowiedz
  • 0
@RoBee: dzięki, ładne i tanie :D
Dziwne, ze w liroju nic nie było podobnego.

A na ile żarówek tam jest wejście?

Dobra już widziałem, ze wbudowane ledy
  • Odpowiedz