Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Średnia wielkość biustu wzrosła z 75B do 80D


@sinusik: Rozmiar 80D oznacza, że kobieta ma ponad 80cm w obwodzie POD biustem. Oznacza to po prostu tycie kobiet. To też tłumaczy dlaczego Angielki mają największe biusty.
  • Odpowiedz
@LivingBrain: Nie do końca. Potocznie sutek to brodawka sutkowa+ otoczka a nie sama brodawka, pierś to tkanka tłuszczowa + gruczoł mlekowy + węzły chłonne i naczynia a nie sam gruczoł mlekowy. :D
  • Odpowiedz
Rozmiar 80D oznacza, że kobieta ma ponad 80cm w obwodzie POD biustem. Oznacza to po prostu tycie kobiet. To też tłumaczy dlaczego Angielki mają największe biusty.


@mayek: Dokładnie. Dodatkowo bawi mnie trochę określenie akurat miseczki D jako rozmiar "największy"... 80D mogą być wizualnie największe, bo będą znacznie szersze niż 70D, ale z technicznego punktu widzenia im dalsza litera w alfabecie, tym większa różnica między obwodem pod biustem a obwodem biustu -
  • Odpowiedz
@mayek: Nie do końca. Rozmiarówka kobiet jest szeroka i czasem laska mająca w obwodzie 75 nosi 65, ale z dużą miseczką. Ja mam w obwodzie 80, a noszę 75A. :)
  • Odpowiedz
@lavinka: Co "nie do końca"? Że 80 cm w obwodzie pod biustem to dużo? Moim zdaniem dużo.
Albo jesteś "pulchna" i masz mały biust, albo nosisz źle dobrany stanik. Ostatnia opcja to że jesteś zawodową pływaczką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz