Wpis z mikrobloga

Skonczylem swoją drugą LW na 20 meczach - 11 wygranych. Na wiecej brak czasu. W tym na starcie 6-7 totalnie wylewowych meczów - no ale trudno, przyzwyczaiłem się. Jednak tych cwaniaczków ze składami za kilka mln coinsów, ktorzy dostając od mojej ekipy z Serie A za 300-400k w dupe rozlączają bezczelnie jakos przeżyć nie moge... Jaką to trzeba byc amebą umysłową? Wielcy pro playerzy którzy wbija 3x przez bug gry...
#fut
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wincm: Czemu nazywasz cwaniaczkami graczy z lepszymi składami od swojego? Boli Cię że mogą a Ty nie? Jak oni mogliby Ciebie nazwać w rewanżu? Jak dla mnie to Ty jesteś cwaniaczkiem ze składem z d--y.
  • Odpowiedz
@dedyk: Cwaniactwo tyczy sie kwestii w-----------a z gry. Oczywiście,że nie mam nic do ludzi ktorzy grają lepszymi skladami ale są UCZCIWI.
  • Odpowiedz
@wincm: No ale jeśli przegrywa podczas wywalenia, to zalicza jemu porażkę a Tobie wygraną, tak? Nie gram WL, za słąby jestem żeby przejść kwalifikację.
  • Odpowiedz
@dedyk: Nie. Ostatnio wykryli myk na to, ze obu wywala bez porażki i zwycięstwa. Nawet jakiś dwóch sławnych jutuberów ostatnio bylo o to oskarzonych. Wiec także tego.
  • Odpowiedz