Wpis z mikrobloga

Pan Piłkarz Jakub Świerczok Reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata w Rosji 2018 właśnie pobił rekord Zagłębia Lubin w liczbie bramek w jednym sezonie Ekstraklasy. Żaden piłkarz w historii występów ZL nie strzelił więcej niż 15 bramek w sezonie, dopiero dziś Kuba strzelił 16tą. A to dopiero 21 kolejka.
#mecz #zaglebielubin #ekstraklasa #pilkanozna
Pobierz appylan - Pan Piłkarz Jakub Świerczok Reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata w R...
źródło: comment_U0bA0cS7Q1s42AGKBapJ5jTQd4KFNe4y.jpg
  • 18
@2403 oj pamiętam jak wtedy szukali ludzi do ataku, pojawiał się ktoś na pięć spotkań i znikal.. Ligi nie oglądałem, lewego nie znałem, myślałem że kolejna gwiazdka na parę meczów. Po tym dotknieciu piłki wstąpiła we mnie jakaś nadzieja. Potem rzeczywistość tę nadzieję przerosła.
To serio był debiut? Nieźle.
@tomojedrugiekonto: ? Obaj wyszli na salony z ekstraklasy po świetnych sezonach w swoich klubach. Drugim Lewandowskim to Świerczok nie będzie, ale jak najbardziej może być z niego solidny piłkarz.
@appylan: Oglądałem jego dzisiejszy mecz i ta bramka w sumie padła po wielbłądzie obrony, poza tym to grał bardzo samolubnie i ładował śmieszne strzały z każdej pozycji. Komentatorzy w sumie byli podjarani, że samolub, że dużo strzela i przez to ma bramki, ale jak dla mnie to mu zepsuje karierę zagraniczną - charakter dramat.