Wpis z mikrobloga

@biskup: no robiłem, tylko że wczoraj digitalocean #!$%@?ł serwer bo wpadły abuse od uniwersytetów za skanowanie ich zakresów i od wczoraj się skanuje wszystko na nowo. poza tym na takie wypadki mówię

najszybciej w niedzielę


żeby nie było hur durr że nie dotrzymałem słowa i robię jednak kilka dni później
ale rozumiesz, że jeżeli ściągasz tak dużo osób na Twoje wydarzenie to Twoim cholernym obowiązkiem jest przygotować się wcześniej? Nawet tydzień, dwa tygodnie wcześniej.
możesz skanować przez rok. masz kamerę, ustawiasz swoje hasło i jest Twoja. Dzień, dwa wcześniej odsiewasz te offline. Nikt nie mówił że to łatwa robota - wręcz przeciwnie - trzeba się z tym napieprzyć, ale hajsiwo będzie się zgadzać. Dla studenta idealne stypendium.
I dodatkowo, jak by nie było, jest to wspaniały przykład przedsiębiorczości i dlatego misteriusowi biję brawo. Ja tylko wskazuję gdzie daje ciała.
@biskup tylko pamiętaj, że IP się zmieniają zazwyczaj co 24h, rzadko kiedy zdarza się stałe IP, więc nawet jakbym skanował przez miesiąc bez przerwy to to nic nie da. Poza tym musiałbym od nowa skanować dany zakres żeby zobaczyć na jakie IP przeszła kamera jeśli na poprzednim nie dziala, efekt byłby taki sam jak skanowanie na ostatnie 24h. Czasem jest i tak, że kamera chwilę przed streamem przestaje działać bo już dostała