Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jeszcze w ogóle ogląda telewizję? Dla mnie to relikt przeszłości i od jakichś 7 lat w ogóle nie korzystam z telewizji, oglądając jedynie najważniejsze mecze piłkarskie żeby nie ryzykować że padnie mi stream. Wszystko oglądam w internecie. A wy?
#ankieta #pytanie #oswiadczenie #niebieskiepaski #rozowepaski #ciekawostki #rozrywka #kultura
#kultura

Jak często oglądasz telewizję?

  • Bardzo często 7.3% (9)
  • Od czasu do czasu 16.9% (21)
  • Raz na jakiś czas przy ważnym wydarzeniu 26.6% (33)
  • W ogóle nie oglądam telewizji 49.2% (61)

Oddanych głosów: 124

  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@gazorpazor codziennie prawie oglądam wiadomości na Polsacie, potem kawałek TVN i potem TVP. W zasadzie tylko tyle

No i Harry Potter w TVN w lipcu xD
  • Odpowiedz
@gazorpazor: większość programów to jakieś durne gowno, w dodatku oglądając reklamy czuje sie jak jakaś tępa ludzka wywłoka, która ma tylko #!$%@?ć i kupować szajs który tam reklamują. Podsumowując traktuje tv jak banner reklamowy i mogę na to tylko napluć. Dziękuje za wypowiedz
  • Odpowiedz
@gazorpazor: przez nieoglądanie telewizora nie moge sobie zrobić zdolności kredytowej bo nie mam czego kupić na raty xD

co do reliktu przeszłości- ostatnio musiałem podklepać umowe na internety, siostra z którą mieszkam, forsowała ze koniecznie chce telewizje, efekt? +15 zł do rachunków za jakieś #!$%@? kanały z których ogląda jeden czy dwa bo powtarzają tam jakiś program i coś brzęczy w tle, aczkolwiek nie moje życie więc sie nie wpierniczam
  • Odpowiedz
@worldmaster: Argumenty? W internecie masz wszystko to co w telewizji oraz znacznie, znacznie więcej. Sam decydujesz kiedy i o której chcesz coś obejrzeć, nie będąc uzależniony od jakiegoś frajera który ustawia program TV.
  • Odpowiedz
@gazorpazor: w suuumie.

chociaż, pokazanie matce, że w internecie może ogladać co chce i kiedy chce, a nie w sztywnych godzinach ramowych było chyba jednym z większych błędów w życiu xD od tamtej pory non stop siedzi i pasjami ogląda seriale i filmy

  • Odpowiedz
@gazorpazor: No własnie internet jest dla mnie zrodłem informacji więc szukam konkretów a TV sobie odpalam dla relaksu, patrzę co jest i albo oglądam albo nie.
No i oczywiście zaletą TV są wiadomości.
Czyli: internet pożera więcej czasu. Wolę TV bo albo cos jest ciekawego albo wyłączam i robię coś innego.
  • Odpowiedz