Wpis z mikrobloga

Co myślicie na temat - wioślarz ergometr. Szukam nowej aktywności fizycznej. Wszelkie domowe ćwiczenia się znudziły, machanie hantlami również, wszelkie filmy typu PX90 również. Chcę po prostu utrzymać/poprawić kondycję i sylwetkę. Na wioślarz mam przeznaczone 2k pln.

#mikrokoksy #fitness
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChoNoTu: Nie wiem czy lubię. Byłem na siłowni zobaczyć co i jak, i nie powiem fajnie się ćwiczyło. Rozchodzi się o to czy to takie super uber dobre rozwiązanie i czy warto pakować w to pieniądze.
  • Odpowiedz
@ChoNoTu: Miałem kilka lat siłownie, ale remont domu, i inne rzeczy sprawiły, że sprzedałem. Myślałem nad atlasem ale w domu nie będę go trzymać a w letniaku zimą zimno. Dlatego szukam czegoś praktycznego.
  • Odpowiedz
@ChoNoTu: No tak ale tym zbuduje sylwetkę to fakt, ale bardziej mi rozchodzi się o kondycję. Bieganie odpada (może latem), rower teraz z wiadomych względów również. Jakiś poręczny sprzęt domowy.
  • Odpowiedz
@anthoris: to tutaj radziłbym się kierować po prostu tym co sprawi Ci największą przyjemność. Każda aktywność fizyczna jest dobra, ale należy z niej czerpać też frajdę. równie dobrze można też ćwiczyć bez sprzętu lub np kupić jakiś worek bułgarski
  • Odpowiedz