Wpis z mikrobloga

@Borys125 myślę że bardzo dobrze. Ja chciałem mi6 ale boje się że znowu będę miał problem z zasięgiem jak teraz na swoim xiaomi. Chciałem S7 ale w necie piszą że lepiej S7 edge ponieważ ta bateria jest lepsza. Gdyby był smartfon mały z dużą bateria i dobrym aparatem bralbym z miejsca
@susuke15: Ja rozważałem bardzo długo wybór pomiędzy mi6 i S7, ostatecznie wziąłem S7 Edge z promocji na morele. Zawsze patrzyłbym z zazdrością na ekran i zdjęcia ludzi posiadających S7 (,)
@susuke15: Zamówiłem wczoraj, planowane doręczenie w środę. ;) Ale posiada go mój brat od prawie roku i jak się tym telefonem trochę pobawiłem to robi świetne wrażenie. Choć z mi6 też byłbym zadowolony :)
@susuke15: Jeśli mogę się wtrącić to czytałem, że nie wszystkim wytrzymuje te 6h SoT, częściej jednak 4h, góra 5. Nie wiem, nie miałem, jest dział forum android ---> S7 edge --> Bateria. Poprzeglądaj statystyki.
@Nietopesz: Krawędzie nie będą przeszkadzać? Zawsze to mnie trochę odrzucało od tego telefonu :(
@brylek: Pobawiłem się kilka minut i raczej nie przeszkadzają, choć też wolałbym, żeby ich nie było. Podobno Samsung miał w jakiejś aktualizacji wypuścić poprawki w temacie obsługi dotyku. Poza tym etui i tak eliminuje problem. Spotkałem się tylko z opiniami, że przeszkadza to, jak leżysz w łóżku i obsługujesz telefon nad głową, czego ja nie robię.
@susuke15: W większości ludzie chwalą baterię, że jest znacznie lepsza od S7 flat i
@Nietopesz: @susuke15: Ja kupiłem za 2299zł w rtv euro agd, dostanę zwrot 200zł, więc wyjdzie mnie finalnie 2100zł. Wersja czarna, 32gb.

Bateria przeważnie wytrzymuje około 7h sot. Poprzedniego nexusa 5x ładowałem co wieczór, a ten samsung używany w ten sam sposób spokojnie wytrzymał mi teraz od piątku godziny 14 do poniedziałku godziny 6 i jeszcze kilka procent zostało, a sot przez ten weekend 6h45min.

Zdjęcia to bajka - moim zdaniem,
@brylek: po lekturze forum zdecydowałem się na etui spigen thin fit i folię 3mk arc, taki zestaw na allegro około 80 zł, a telefon uważam za dobrze zabezpieczony i jestem zadowolony. W tym etui o wiele pewniej i lepiej trzyma się telefon w dłoni.
@BoaKusiciel czy jest jakiś futerał który zakrywa te boki zakrzywione tak by móc nakleić szkło na płaski ekran? Bo wydaje mi się że jak wpadnie na bo to czas na wyświetlacz za pewnie 700 zł