Wpis z mikrobloga

Moja kotka prawie niecały rok po sterylizacji ma ruje - znów wypina dupsko w moją stronę i dostaje orgazmy, gdy sią ją głaszcze i dotyka szczegolnie w okolicy ogona. Jajniki miała wycięte bo mi weterynarz pokazywał, coś wspominał, że pierwszy raz robi sterylizacje przed pierwszą rują i w zasadzie nie powinno się tak robić, ale nie miałem czasu bo wyjezdzalem za granice. Co to ma wszystko oznaczać? Mam się o co martwić? Leży i chce seksów, aż mi jej żal.

#koty #kot #kotka #weterynaria #weterynarz #smiesznykotek
  • 18
  • Odpowiedz
@Gasquet: Polecam znaleźć innego weta. To, że nie powinno się sterylizować przed pierwszą rują to mit i #!$%@?. Jest to normalne i wskazane. A to co się dzieje twojemu kotu wynika prawdopodobnie z tego, ze spartolił robotę i nie wyciął całych jajników i hormony nadal działają ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@ddrzazga

a poprzedniego weta da się pociągnąć do odpowiedzialności za #!$%@? roboty?


Nie wiem czy bym się chciał w to bawić, ten weti jest spoko, przynajmniej jako człowiek - nawet antybiotyk gratis dał.
  • Odpowiedz
@Gasquet: Nie, przez internet nigdy nie powiem że jestem pewna :) Ale w przypadku gdy wycięto macice i jajniki a ruja dalej jest to w większości przypadków jest to błąd lekarza.
  • Odpowiedz
  • 0
@ddrzazga
@Magadanka

To wole juz iść do niego i mu wprost powiedzieć, że po czasie coś jest nie tak, niż płacić komuś innemu, może naprawi błąd i nie skasuje za to nic kasy, to serio wporzo gość.

@Platti

Rozumiem, a może być jeszcze inna przyczyna? Czy jak całe jajniki nie są wycięte to może zajść w ciążę?
  • Odpowiedz
  • 0
@Platti

Nie pamiętam, idzie to jakoś sprawdzić? Tylko jajniki pokazywał, a byłem przy zabiegu jednak musiałem wyjść z gabinetu bo nie dobrze mi się zrobiło. Zakładam na 70% że nie.
  • Odpowiedz
@Gasquet: Sam nie sprawdzisz, trzeba zrobić USG. Jak wyciął dobrze wszystko to rui być nie powinno, jak wyciął same jajniki a macice zostawił to u kotów często ta ruja zostaje tylko kot jest bezpłodny.
  • Odpowiedz
O rany! Ja wzięłam kotkę ze schroniska. Ma ok. 1 roku i zaczyna wypinać dupsko, grzbiet idzie w górę! Hi hi!! A ja robię wielkie oczy! . Mam ją ok.tygodnia. Podobno była wysterylizowana! Szukałam jakiś śladów na brzuchu i nic. Może nie widać. Muszę pójść do weterynarza!. Objawy jakie są opisane bardzo pasują, tylko kotka nie upada na podłogę!!. To wspaniała kotka i bardzo słodka!. Ale coś tu jest nie tak!. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz