Wpis z mikrobloga

Pamiętam, jak w 1991 roku brnąłem 3 grudnia w śniegu tylko po to, by dorwać fajną kasetę na C64. Pełno śniegu, dosłownie po kolana. Wróciłem do domu z 5 kasetami i 4 oryginałami. Pamiętam jak w grudniu 94 leciałem z ojcem kupić PC. Ojciec był chyba bardziej zajarany sprzętem niż ja. Zacinał śnieg jak szalony, jednak się udało. Wróciłem do domu i odpaliłem mojego pierwszego PC. 16 grudnia 2000 roku wybrałem się pierwszy raz kupić za swoje komputer. Moje stopy zatapiały się w śniegu, który sięgał moich kolan. Dzisiaj kupowałem kolejne 16 giga ramu. Zero śniegu, zero tego przedświątecznego klimatu.Wpadłem, kupiłem i wróciłem. Wiem, starzeje się :)
#retro #wspomnienia #komputery #retrogaming
  • 13
@Pshemeck kupowalem duzo pozniej c64 nie miałem ale pamietam jak w podstawowce szlismy do kumpla wlaczal gre i kazal wychodzić z pokoju bo sie nie wgra. I te kombinacje ze śrubokrętem. A ile wczesnie joystickow polamalismy na decathlonie.
@VrubeL: Ja miałem turbo i stację ale tylko przez 3 tyg, bo później kupiłem PC. To był najgorszy zakup życia. Stacja która kosztowała krocie, a której użyłem 3 razy.