Wpis z mikrobloga

No spoczko, chyba już każdy wie co będzie w poniedziałek za ogłoszenie na OFFa ;v Wgl nie podoba mi się styl prowadzenia offowego fanpejdża. W tym roku wyglądało to jakby ktoś o poczuciu humoru poziom nizej niż wykop za to się zabrał i te odzywki w komentarza. A teraz jak było cisza nagle rzucanie w twarz informacjami wiadomymi i takie... ehhhh. Brakuje momentu zaskoczenia, nie ma magii. jak szukaja kogoś od socialmedia to ja się pisze, zrobie to dwa razy lepiej przy pomocy paru osób ;v
Enyłej, Grizzly Bear to pewniak na heada. Czy jestem zadowolony? Średnio. Nigdy nie porywali mocno, album jest przyzwoity ale samo w sobie jest to takie... ehhh. Ale wiem czemu to ehhh się pojawia. Off jest bardzo w słabej kondycji finansowej po porażce(nie ukrywajmy) z 2016. 2/3 headów odwołuje, zespoły znikają. Widać było to na tej edycji, pod sceną na głównych artystach było po prostu luźno. Spoczko dla osób z mega dyskomfortem bycia w grupie ludzi(chociaż sam nie lubie tłoków pod sceną) ale to był zdeczka smutny aspekt festiwalu. Dochodzi opcja ze Katowice średnio chca finansować juz OFFa. Nie wiedząc ile dają im te eventy w wakacje. I z tego co się dowiedziałem, na głośne nazwiska nie ma co liczyć. Chyba będzie bieda edycja z nadzieją na sukces że ludzie przyjadą. Wolałbym by grali z fanami w otwarte karty: słuchajcie, jesteśmy w dupie przyjedźcie na bieda edycję ale pomóżcie nam się odbić. Myślę ze to byłoby coś zamiast zgrywanie kozaków do końca. I sam bym pojechał i obiecał nie przemycać korków do butelek ;v Z tgo co się dowiedziałem(ahhh te rozsiane po kraju znajomości) to czeka nas jeden ciekawy żeński head(najprawdopodobiej) i bardzo prawdpodobny znany postrock :> Co kiedys nie weszłoby na maina a teraz tam będzie ;x Nie daję sobie łapy #!$%@?ć ale takie mam info ;x Co do reszty, zrobiłem mały risercz festiwalowy w Europie i z tego co oni ogłaszali wyłowiłem perełki które albo przyjadą na OFFa bądź Openera. Olałem te ogłoszone na Orange czy Taurona. To na dole mała lista czego sie mozemy wręcz spodziewać

OFFowe: Girls in hawaii, Chelsea Wolfie, Slaves, Itchy, Wolf Alice(mimo trasy na zime po klubach), Jon Hopkins, Nina Kraviz(oboje jednak powoli w stronę Openera zmierzają), Portugal, The Man, Japandroids, Washed out, Fidlar, Fatima yamaha, Future Island, Real Estate i Perfume Genius(ostatnia trójka tez bardziej Openerowo).

OPENER: Stormzy, Nick Cave(dla mnie aktualnie 4 head Opka), The Hives, Editors, Gogol Bordello, Maximo Park, The Subways, Cigarettes after sex, Samphia, Princes Nokia(ona zbacza ku OFFowi), Travis Scott, Parov Stelar, Rag 'n' Bone Man, Franz Ferdinand, MGMT i...

No własnie, 12 lipca w Madrycie gra... TAME IMPALA. Jak myslałem ze headem może być Nick Cave tak teraz myslę czy znów nie zostanie zdegradowany nizej. To wiele tłumaczyłoby lukę w headach i dopiero ogłoszenie trasy przez aussie. To smuci ogromnie że znów jednak będzie kusiło 4 dni pojechać bo specjalnie rozrzuci to na kilak dni fajne ;x

Tyle mojego wylewu, moze ktoś znajdzie lepsze informacje albo bedzie patrzył na dokładne terminy trasy. Mi się powoli nie chce juz w to bawić, chce klarowność całego lajnapu od razu a nie zabawy w podchodzy jak lubi robić Ziółek i Rojek. #!$%@? mnie ta mentalność powoli polskich festiwali ,serio ;x

Grizzly Bear - Mourning Sound

#muzyka #zimniokpoleca #grizzlybear #offfestival #opener
A.....h - No spoczko, chyba już każdy wie co będzie w poniedziałek za ogłoszenie na O...
  • 26