Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuję że jestem już we wieku kiedy miłości się nie spotyka i zostaje opcja albo bycie samotnym do końca albo betabankomatem dla samotnej matki. Mam 25 lat i coraz częściej czuję że miłości już nie zaznam...

#zwiazki #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czuję że jestem już we wieku kiedy ...
źródło: comment_Tqc1Hv6vE8c1SpJniFxcgioB5oa7NdeR.jpg
  • 8
Shaggy: Taki duży chłop, a jeszcze wierzy w miłość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Protip: jak jesteś słabym towarem wśród rówieśniczek, to uderzaj w młodsze (17-20 lat). Już za samo bycie starszym masz wór atencji i nawet nie musisz się za bardzo starać, o ile nie jesteś totalnie brzydki jak noc. Siebie oceniłbym na 6/10, w porywach do 7 jak mam lepszy dzień, a jak zacząłem się spotykać
Shaggy: @PustaBaba jak ktoś jest cipeuszem i w wieku 25 lat nie potrafi udawać przed nastolatką, że nie jest prawiczkiem to już chyba nie ma ratunku ( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepiej wyznaj od razu na pierwszym spotkaniu na kolanach z płaczem, że jesteś prawiczkiem a ona jest twoją jedyną nadzieją to na pewno zrobisz dobre wrażenie.
Ani słowem nie zająknąłem się, że nigdy nie ruchałem i nigdy
WalecznaMurzynka: Niestety, ale w tym wieku będąc od zawsze sam jesteś już stracony. Porad o młodszych loszkach nie słuchaj, one szukają w starszych doświadczenia i ogarnięcia życiowego. Ty jesteś zaś na poziomie niższym od ich rówieśników. Zostaje Ci albo pogodzić się z samotnością i skupić się na czymś innym w życiu albo poszukanie twojego żeńskiego odpowiednika czyli takiej max 4/10

Zaakceptował: kwasnydeszcz}