Wpis z mikrobloga

Cześć. Chciałem żonie kupić pod choinkę smartfon Samsung Galaxy S8. Kupiłbym, ale powstrzymują mnie dwie rzeczy: 1) ludzie narzekają, że czytnik linii papilarnych nie działa za dobrze i ma beznadziejne usytuowanie, 2) ekran potrafi trzasnąć nawet wtedy, gdy telefon spadnie z dywanu na podłogę (a żonie się potrafi zdarzyć ze dwa razy do roku, że telefon jej spadnie np. z krzesła na drewnianą podłogę). Czy te dwa wymienione punkty to jest rzeczywiście problem nie do przejścia? Jak Wam działa czytnik linii papilarnych? Czy jego usytuowanie to rzeczywiście problem? Czy upadł Wam S8 (z jakiej wysokości i na jaką powierzchnię) i jak to zniósł? Chciałem zapytać jeszcze, czy występują u Was problemy z ekranem (np. kolor różowy zamiast białego i trwałe wypalanie się w ekranie ikonek o jasnych kolorach)? Pytam osoby, które używają S8. Dziękuję. #samsung #galaxys8
  • 8
@robert-maslowski: bzdury. Skan lini działa dobrze bez zarzutów. A co do upadków wiadomo że trzeba szanować i dbać trochę uwagi albo zawsze możesz kupić jakiś pokrowiec. To też zależne jak spadnie bo mi naprzykald spadł na beton z wysokości metra i lekko się usczerbil na rogu.
To jest tak, że 1000 zadowolonych klientów nie napisze pozytywnej opinii, a 1 niezadowolony klient zrobi burzę. Dlatego chciałem zapytać użytkowników S8, a nie opierać się wyłącznie na opiniach znalezionych w necie. Dziękuję za pomoc.
@robert-maslowski: W moim przypadku co prawda s8+, ale mogę powiedzieć, że o ile sam czytnik działa dobrze, to gorzej działają palce z trafieniem :P Po prostu o ile trafisz to działa idealnie :D Case rozwiązuje ten problem podobno, ale potwierdzić jeszcze nie mogę bo dopiero zamówiłem :D Zamówiłem Spigen ultra hybrid, w wersji przezroczystej. Sugerowałem się opiniami z Amazonu, gdzie twierdzą, że chroni bardzo dobrze telefon.
Co do różowego ekranu, to
Dziś się bawiłem S8 u kolegi. Cały porysowany (z przodu i z tyłu) -- nie rozumiem po co wymyślają te podobno wytrzymałe szkła, skoro to po prostu się nie sprawdza. Odblokowanie telefonu czytnikiem linii papilarnych nie jest zbyt proste i często się nie udaje. Rezygnuję z zakupu S8.