Wpis z mikrobloga

@shar ja zacząłem od Zeldy, jeszcze nie skończyłem, ale gra się ekstra. Mario Rabbitz też mega mi się podobało, ale najwięcej gram właśnie w stardew valley. Ma super mechanizm dni, więc jest idealne na krótkie sesje, gdzieś w podróży. Próbowałem coopowe clipsy i overlooked, ale to raczej tak jako dodatki.

@blogger zapłaciłem 56 ziko chyba
@Staxu jak to jest z tym Switchem i z grami? Kupujesz je w sklepie, coś w rodzaju Google Play na androida (i ściągasz grę bezpośrednio ma urządzenie z tego sklepu) czy może kupujesz normalnie na kompie na stronie Nintendo i przegrywasz na konsolę za pomocą kabla? I co do samych gier. Dla przykładu Stardew Valley. Czy są do niej dostępne różne mody (produkcji osób trzecich) ułatwiające grę czy nie masz dostępu do
@Ar_0 gry kupujesz w Nintendo eShopie bezpośrednio z poziomu urządzenia, albo dodajesz do konta nintendo z poziomu komputera i potem ściągasz na switchu. Można oczywiście większość tytułów kupić na kartridżach wielkości dużych kart SD.

Do gier, jak do tej pory, nie ma modów. Nie wiem, czy są w planach, ale system jest raczej zamknięty. Lepsze porównanie byłoby do psn albo Xbox live niż do Steama.