Wpis z mikrobloga

@CelinaC: Uwielbiam #!$%@? naszych polityków, a jeszcze bardziej ludzi którzy się jarają ich działaniami. Szewczyk albo Kaczyńscy. Nikomu nie przyjdzie do głowy, że plac był imienia np. kogoś zasłużonego.
  • Odpowiedz
@CelinaC: Rada Miasta, a więc przedstawiciele mieszkańców Katowic, miała czas na zmianę, ale jej się nie chciało. A zaangażowanie Wihelma Szewczyka w komuszą propagandę za czasów PRL nie ulegało wątpliwości. Wojewoda zrobił to, do czego zobowiązała go ustawa. Mógł lepiej wybrać patrona/patronów, ale pretensje należy kierować raczej do leniwej Rady Miasta.
  • Odpowiedz
@S0Cool: nie wysilaj się. niektórzy ludzie nie rozumieją czym jest odpowiedzialność i jakie są skutki nie dopełnienia obowiązków, potrafią tylko krytykować. brawa dla pana wojewody, pięknie utarł nosa leniwym świniom przy korycie, teraz mają czas na pracę
  • Odpowiedz
@CelinaC 1. To tylko Katowice ;-) A po drugie to w Katowice i cały Śląsk zostało wpompowane tyle publicznych pieniędzy, że rządy mogą sobie nazywać ulice jak chcą i ślązakom wara od tego.
  • Odpowiedz
@pytonger Zapewniam, że żaden region w Polsce nie dostał więcej kasy niż Slask. A najbardziej mnie boli, że kasa ta jest wręcz wyrzucana w błoto.
Oczywiście, że Urząd Miasta Krakowa może zmieniać nazwy ulic. Wyobraź sobie, że nawet zmieniają :-) Nawet nowe tworzą :-)
  • Odpowiedz
@CelinaC: ojciec mojego kolegi był poprzednim wojewodą. Jak tylko przyszła dobra zmiana, to stracił robotę, mimo braku jakichkolwiek powiązań z Platformą czy kimkolwiek innym. I tak bardzo dobrego eksperta z dziedziny górnictwa wymienili na jakiegoś lewusa z takimi pomysłami.
  • Odpowiedz
@effzet: Nie kojarzę poprzedniego wojewody i nie wiem czy był lepszy czy gorszy od obecnego, ale kwalifikacje z zakresu górnictwa mają się nijak do tego urzędu. Uważasz, że wojewodą pomorskim powinien być marynarz?
  • Odpowiedz
@CelinaC: w sumie jak sobie wyobrażasz "konsultacje" w takich nic nie znaczących sprawach? jakby gość miał się pytać o każdy taki detal to by nic nie robił tylko całe dnie siedział na spotkaniach z ludźmi i wszystko konsultował
  • Odpowiedz
@chwed: Dokładnie- i teraz PiS krzyknie, że "postkomuniści bronią starego kumpla, a my chcieliśmy dekomunizować". I w sumie trochę racji w tym będzie bo lepiej MiL Kaczyńskich niż jakiegoś działacza PRL- ja bym tego imienia nie bronił.
Wkurza mnie, że w tym kraju nie można czegoś normalnie załatwić tylko ze skrajności w skrajność.
  • Odpowiedz
@CelinaC: Rada Miasta, a więc przedstawiciele mieszkańców Katowic, miała czas na zmianę, ale jej się nie chciało. A zaangażowanie Wihelma Szewczyka w komuszą propagandę za czasów PRL nie ulegało wątpliwości. Wojewoda zrobił to, do czego zobowiązała go ustawa. Mógł lepiej wybrać patrona/patronów, ale pretensje należy kierować raczej do leniwej Rady Miasta.


@S0Cool: Ale to on wybrał patrona więc w tym wypadku odpowiedzialność spada na niego szczególnie że patron wybrany nic
  • Odpowiedz