Wpis z mikrobloga

@szajbi_: Hej. Też jestem po logistyce i robiłem w spedycji w UK, ale to rzuciłem na rzecz spokojniejszej roboty w transporcie :D

Ogólnie w całej Anglii jest dużo logistyki, najwięcej chyba w okolicach Londynu, Kent (niedaleko Dover jest dużo firm logistycznych), Northampton, Milton Keynes, no i całe East Midlands - Liverpool, Manchester, Doncaster, Leeds, Derby.
@szajbi_: Anglia jest bardzo zróżnicowana jeśli chodzi o regiony.
Południe i Londyn do mnie zupełnie nie przemawia - za duży wyścig szczurów, za dużo ludzi - fajnie pojechać sobie na wycieczkę, ale na dłużsżą metę raczej bym się zmęczył życiem tam.
Północ jest raczej bardziej przyjazna, spokojniejsza i tańsza do życia.

Teraz mieszkam w okolicach Sheffield, mam 30 minut do parku narodowego Peak District, gdzie mogę sobie pochodzić po polanach, głaskać
Pobierz m.....s - @szajbi_: Anglia jest bardzo zróżnicowana jeśli chodzi o regiony. 
Południ...
źródło: comment_tuBmEJimBmQALxcRVzTeTVfbo0D2qzcp.jpg
@menelus: powiedz mi Mirku w którym miejscu są te włochate krowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) przejechałem większość północnej cześci Peak district i nie znalazłem takich. Chociaż na Stanage Edge były 2 byki tylko uciekły
@majFriend: niedaleko Curbar Edge, dokładniej koło Eagle Stone - starszy kolega z biura mówił, że prawie zawsze tam są, tylko lepiej nie podchodzić blisko jak są młode w okolicy.. Ale ja podszedłem i krowy jak to krowy miały gdzieś moją obecność XD
@szajbi_ z tego co kojarzę większość przewoźników z którymi współpracuję ma biura w okolicach Manchesteru. Jak cię to bardziej interesuje to mogę zerknąć.
Obczaj też na to:
https://goo.gl/images/UF4aw9
Ja zaczynałam szukać pracy w transporcie w Yorkshire, totalnie bez skutku. Po przeprowadzce do Midlands zalała mnie fala fajnych ofert, więc ten region również polecam