Wpis z mikrobloga

Ooo Warthunderze to ty na mnie spojrzałeeeeeś


@Milosek: To zabawne, jak od czasu do czasu pojawia się pod tagiem jakiś wardunderowy agitator, który spamuje tutaj niczym nieogarnięty pomidor zaproszeniami do gównoklanu przed rozpoczęciem bitwy.

Powiedz mi, proszę, czy z frekwencją w WT już tak słabo, że teraz gracze sami muszą szukać sobie przeciwników? Cholera, nie zdziwię się, jak niedługo będziecie spamować reflinkami na forach, niczym dziesięciolatki z przeglądarkowych klikaczy pseudostrategicznych. A
@Helsantonio_Montes a wystarczy kupić jeden zestaw camo za 150 golda i korzystać na wszystkich czołgach danej nacji. Dla przykładu czeska linia to 11 czołgów, teraz płacisz 150 za camo na wszystkie zamiast 1650 ¯\(ツ)/¯ a to najmniejsza linia. Jak masz camo to wystarczy sobie kółka pomalować jak się nie podoba, za tylko 20 golda. Nowy system jest zdecydowanie na plus. Tylko niech UI poprawią, bo są braki.
@Helsantonio_Montes w sumie zapomniałem napisać, że 150 to koszt za jeden sezon, czyli za 3 wychodzi 450 golda, a pewnie będą zniżki na połowę ceny. Mnożąc 1650 razy 3 sezony to wyjdzie ok. 5k golda w starym systemie. Za tyle to będziesz miał komplet camo na wszystkie nacje na wszystkie sezony a nie tylko 11 czołgów ;) szkoda tylko, że przydałoby się używać też "znoszonej farby", bo wtedy zdecydowanie lepiej camo wygląda,