Wpis z mikrobloga

Sprzedam Android Box-a Mecool M8S Pro L na chipsecie S912. Używany 2 tygodnie. W pełni sprawny ze wszystkim w komplecie. Wgrany najnowszy Nexus Rom. Wszystko śmiga bez problemów (Youtube 4K, Netflix 1080p, IPTV itp.)
Dla Mireczków cena 220 zł + przesyłka. Możliwe Allegro (wtedy do ceny dochodzi prowizja).
Zdjęcia wrzucę wieczorkiem.

Możliwy odbiór osobisty i sprawdzenie sprzętu na terenie Łodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecool #kodi #androidbox #tvbox #iptv
  • 21
  • Odpowiedz
@cruc: W weekend kupiłem telewizor Samsunga ze Smart TV i jest mi po prostu niepotrzebny bo teraz mam wszystko w jednym i co najważniejsze obsługuję to jednym pilotem.
Co do samego boxa, to jako urządzenie jest na prawdę bardzo wydajny. Soft w kilku miejscach wymaga jeszcze dopracowania ale jest to dość świeże urządzenie i Videostrong (producent) dość często robi aktualizację i poprawia błędy.
  • Odpowiedz
@pavel-pl: Dobre pytanie. Szczerze to nie sprawdzałem, bo mój poprzedni telewizor nie obsługiwał tej technologii a do nowego nawet go nie podłączałem. Opcja HDMI-CEC jest natomiast w ustawieniach urządzenia i można ją skonfigurować.
Sprawdziłem co piszą na forum freaktab.com i CEC działa ale jest problem z resetem języka za każdym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) po włączeniu urządzenia.
  • Odpowiedz
@myszka_szara: Temat już nieaktualny jeżeli chodzi o problemy chipsetu S912. Wszystko działa tak samo a nawet i lepiej (bo wydajniej) na S912. Zwróć tylko uwagę na fakt aby dany box miał support ze strony producenta i developerów niezależnych np. ze strony freaktab.com
  • Odpowiedz