Wpis z mikrobloga

@vomar: wiesz, że jak byś kupił te bitki które ci spowodowały zarobek (czyli cena lbry która mocno do bita nie spadła, a bit urósł jak #!$%@?) te 5 miechów temu to byś miał 300% ponad?
  • Odpowiedz
@Sylar: Cześć, mam kilka pytań bo z tego co wyczytałem to pomysł zbudowania koparki u mnie w akademiku wydaję się bardzo ciekawym pomysłem... Powiedz mi jak zbudować tą koparke i jakie to aktualnie przynosi efekty miesięcznie - koparka powiedzmy 5-8k PLN.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mroowczan ciezka sprawa powiedziec jak to wyglada miesiecznie bo kursy walut tak skacza ze w jeden dzien to moze byc 10$, w 2 to moze byc 5$ a w 3 bedzie 2$... W kazdym razie dziennie spokojnie idzie cos ugrac. Aktualnie mam koparke za takie wlasnie pieniadze jak podales i kopie dziennie okolo 20 LBRY. Teraz LBRY stoi po 0,39$ wiec dziennie masz okolo 8$. Jak masz prad za friko wiec dziennie
  • Odpowiedz
@Sylar: Rozumiem, brzmi bardzo interesująco jak na moje studenckie warunki. Powiesz mi coś może od strony technicznej? Na co sie przygotować, w jaki sprzęt celować, od czego zacząć budowe koparki i już na produkcie finalnym - jak rozpocząć kopanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mroowczan moge Ci podeslac zestaw jaki ja kupilem :) no musisz sie nastawic na zlozenie tego i uruchomienie, troche czasu to zajmuje ale jak ogarniasz kompy w miare to dasz rade ;) odezwij sie na pw to podesle ten zestaw :)
  • Odpowiedz