Wpis z mikrobloga

przedmiot mam 3 kilogramowy i osoba z ticketa upierała się że nie ma priority line mimo, że przy przedmiocie jest napisane, że jest ale twierdziła, że jeszcze opisy nie są zaktualizowane - lekki chaos stąd zapytałem bo może wypowiedzą się osoby które ostatnio coś kupowały i dostały normalny tracking z priority line

@cebula_online @polu7
  • Odpowiedz
@alilovepl: widze, że wiesz lepiej od autora - czytanie ze zrozumieniem się kłania,
Support gearbestu twierdzi, że NIE MA PRIORITY LINE PRZED ŚWIĘTAMI.
Skoro nie rozumiesz po polsku to może spróbujemy po angielsku cytatem z wiadomości od supportu:
"There is no PRIORITY LINE via China warehouse.
The carrier has stopped the priority line due to peak season now."

komentarz innej osoby z supportu Gearbestu do słów poprzedniczki:

"GB: She's saying in
  • Odpowiedz
@mirek88x: ale co nie rozumiesz? Żaden z artykułów nie jest definicją czy wyjaśnieniem czym jest Priority Line, a jedynie mówi o tym samym, co napisał tobie support. Także z czym do ludzi i o co się burzysz bo nie rozumiem?
  • Odpowiedz
@amazoncamp: @mirek88x:

jeszcze dla pewności, bo tak krótkie artykuły z informacją pewnie wymagają zbyt wiele wysiłku by je przeczytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

cytuję swoją stronę:

postanowiliśmy chwilowo wyłączyć opcję DPD Priority Line w niektórych produktach. Zamiennikiem dla tej metody jest „Europe Railway Registered”.


Także w artykule DPD CO DALEJ? oraz DPD PONOWNE OPÓŹNIENIA znajduje się odpowiedź na pytanie JAK TO JEST - czytanie ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@vismaiorr: ja akurat nie mam problemu z dpd. Dostawa w chyba 7 dni, albo 5 od wysłania. Pisałem o tym na fanpage i pokazywałem screeny z trackingu. Od zakupu do wysłania były chyba 4 dni albo 5. Potem dostawa też mega szybko.

Raz był problem, że zamówiłem DPD a wysłali czymś innym i na celnym nie puścili dalej to full refund dostałem.
  • Odpowiedz
@alilovepl: nie wiem ja już trace cieprliwość więcej rzeczy zamawiałem z banngood i jakos im to sprawniej wychodziło :) w staystykach ali jest napisane że 20 dni leci pdm (+plus ~2 dni polska) więc poczekam cierpliwie ale jak na kurieria to bardzo wolno to idzie. często przesyłki nie rejestrowane dochodziły szybciej niż ten szajs :D cała nadzieje w braku vat jak będzie vat to nie przyjmuje paczki i leci refund.
  • Odpowiedz
U mnie zamówiłem 3 różne rzeczy przez priority line i 2 paczki idą już od 15 listopada...pomijam ze zamówiłem w gearbest 10 pazdziernika ale "pakowali" ponad miesiąc. Problem ze chinczycy sami nie potrafia zlokalizowac paczek i powiedzieć gdzie są. Zaczynam tez podejrzewac ze miesieczne pakowanie jest zwiazane z tym ze sprzedaja coś czego nie mają na stanie (niby powinni dawać out of stock) i potem czekają na dostawę. W tym tygodniu juz
  • Odpowiedz
Ja wczoraj kupiłem telefon z polskiego magazynu z priority Line a wysłali dzisiaj bez śledzenia! Gość na supporcie upiera się, że paczki wysyłane z polskiego magazynu do Polski idą bez ttackingu... gówno prawda, bo 3 tygodnie temu zamawiałem dafang i szła inpostem...
  • Odpowiedz