Wpis z mikrobloga

@pan_filutek ogolnie student pierwszego roku, wiekszosc spraw ma w dupie, wypomina mi dlug za pizze i metfliksa, a nie bierze pod uwage, ze od 2 miesiecy srednio co tydzien woze go na trasie miasto rodzinne-studia za freeko (20zl w dwie strony). No i dojazd na uczelnie codziennie rano tez moim autem, a do paliwa nawet slowem nie wspomni, ze sie.dorzuci c>
@Leshak moze gupi jeszcze jest i nie wiem ze to wszystko to twz koszta są, musisz mu uświadomic stopniowo, a ze na uczelnie ma targana dupe to tez nawet nie wie jaki ma luxus ;\ to od dobrobytu sie w przewraca
@MRacheron aj waj, ja dobry czlek jestem, skoro mieszkamy i studiujemy jeden kierunek, to go biore. Ale jak juz.inby odpoerdala i przelew na czynsz z laski wysyla na ostatnia chwile.majac problemy i wypominajac mi jakies dlugi, to sie skonczy zaraz C:
@Leshak no to kilka razy mu ucieknij albo wykret jakis niech sie miejską przejedzie, po 2 tyg zacznie doceniac co znaczy furka sie wozic, a co do kosztow to musisz mu jakos wyperswadowac zeby placil
krzywdzisz go bo nadal bedzie myslal ze zyje w jakims bajkowym swiexie ze wszystko jest takie proste