Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin #uwazajnakryptowaluty

Cześć, Kryptowalutowe Mirki

Jak wiecie, rząd coraz bardziej zaczyna interesować się krypto i naszły mnie ostatno
pewne obawy, czy kolejnym krokiem po "kampanii informacyjnej", może być zablokowanie giełd.

Ja wiem, że na giełdach nie powinno się trzymać hajsu, ale może ktoś tego nie jest świadomy.
Chciałbym po prostu, abyście byli bardziej roztropni i nie trzymali wszystkiego na giełdzie
( tym bardziej po ostatnich wydarzeniach ).

Jak myślicie jak bardzo może posunąć się rząd? blakada środków na gieldach? blokada powiązanych rachunków bankowych?

Liczę na owocną dyskusje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
@ivax: Myślę, że na groźbach i ostrzeżeniach póki co się skończy. Swoją drogą jestem ciekaw opinii nowego premiera nt. Bitcoin. Nie zdziwiłbym się gdyby w prywatnej opinii był przychylny.
@ivax: Przejęcie środków z giełd raczej niemożliwe, bo niby na jakiej zasadzie (aż takiego kryzysu nie ma)? Prędzej jakieś restrykcje, regulacje nakładane na giełdy. Ewentualnie zakaz działalności takich giełd i blokady (jak z pokerem), ale to pewnie dadzą czas, żeby się przygotować. Jakiś ruchów na bank bym się spodziewał, bo to w końcu Morawiecki...