Wpis z mikrobloga

#wykopoczta dotarła i do mnie. @senkju dzięki za paczkę (zastanawiałem się trochę jaki masz Nick i na początku byłem zły, ze sie nie podpisałeś). W paczce wylądowalo dużo słodyczy (tort!), skarpety i fartuch świąteczny, książka "Dalej niż boska cząstka" i kupon lotto. Przed sprawdzeniem myślałem że jak wygram jakaś większa kwotę to kupuje za wszystko BTC i trzymam minimum rok, ale niestety 0 trafionych liczb :( list bardzo przyjemnie się czytało i z różowym śmialismy się do rozpuku ;p książka to super pomysł, będzie to pierwsza książka papierowa od dłuższego czasu bo od dawna tylko e-booki.
Także ta edycja również udana, choć oczekiwałem 25 kg cebuli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Akira - #Wykopoczta dotarła i do mnie. @senkju dzięki za paczkę (zastanawiałem się tr...
źródło: comment_nVFZ3vsVs0HvLGPUgmXn8UfIbyUmQnt8.jpg
  • 1
@Akira: Mireczku, cieszę się, że paczka w ogóle dotarła, bo przez chwilę zacząłem wątpić. Mam nadzieję, że słodycze umilą Wam ten przedświąteczny czas, a dzięki książce dowiesz się kilku nowych rzeczy nt. ulubionej przez Ciebie fizyki. Szkoda, że nie kupisz BTC. Gdybym wysłał 25kg cebuli, to musiałbym providenta wziąć na święta. ;)