Wpis z mikrobloga

@Maver87: 'legalny poker' to nazwa organizacji(?), nie znam sie na tym jak to prawnie wyglada, w sensie czym oni sa, ale organizuja turnieje pokera, z nagrodami, w calym kraju, zupelnie legalnie
@Maver87: Nie siej propagandy. W zapisie nowej ustawy jest punkt dot. organizacji turniejów pokerowych z pulą nagród do 2 tys zł. Wystarczy zgoda MF i turniej rozgrywany jest legalnie. Oczywiście potrzebują danych takich jak PESEL i nr dowodu do nieoczekiwanej kontroli US (w trójmieście już się odbyła - skończyło się mandatem za brak tabliczki o zakazie palenia).
@3330235: Organizacja Legalny.poker posiada takie zezwolenie od MF i organizuje turnieje/ligi w największych
@Maver87: a więc wejście było 50 złociszy, w tym dostawało się bon na 10 zł na bar ( plus paragon na 50zł )
było około 50 osób, nagrody nie były pieniężne tylko rzeczowe + bony paliwowe, więc raczey legitny :)
@3330235: mowisz chyba o turnieju w rzeszowie, bo też tam mialem być a czy możesz napisać jak tp wygląda dla kogoś kto pierwszy raz będzie grał live? Bo wydaje mi się że to idealna okazja niskie wpisowe nie trzeba jechać do Czech. Może za tydzień uda się zagrać pierwszy raz live
@CzwartyTen: Wygląda tak, że turniej ma jednak w zdecydowanej mierze charakter rekreacyjny, nie sportowy. Blindy rosną tak szybko, że po godzinie gry masz do wyboru dwie opcje - albo grasz all-ina, albo pasujesz, nie ma opcji na jakąkolwiek komfortową grę postflop. Przeciwnicy są różni, ale zasadniczo nie ma to aż takiego znaczenia, no bo turniej jest bardzo wariancyjny. Mimo wszystko polecam pójść, bo ja osobiście bawiłem sie fajnie, atmosfera przy stołach
@CzwartyTen: nigdy nie grałeś nawet casha live? bo jeżeli grałeś, to jest bardzo podobnie, z tym, że tak jak @xXx_MatiSeba69_xXx napisał blindy szybko rosną. Mnie się poszczęściło, bo w 2 rozdaniu wygrałem all ina fullem na seta, za chwile znowu i tak przez kilka leveli miałem jeden z największych stacków, więc miałem za co grać. Pod koniec przegrałem z 15k żet. plus byłem na dużej 6k żet. i gość po mnie