Wpis z mikrobloga

Planuję Różowej kupić na gwiazdkę Voucher, żeby polatała sobie w tunelu aerodynamicznym. Proszę o podzielenie się opiniami, jak ktoś z Was z tego korzystał. Zacznijmy może od tego, że nie wiem co wybrać, FreeFlyCenter w Lesznie czy Flyspot Warszawa. Jeżeli rozchodzi się o dojazd to dla mnie jest to bez różnicy.

Leszno - 2 loty za 239 zł
Warszawa - 2 loty za 249

W Warszawie w pakiecie otrzymujemy jeszcze nagranie z kamery, w Lesznie nic o tym nie wspominają.

Jak ktoś z Was z tego korzystał to bardzo proszę o podzielenie się opiniami. W którym z tych dwóch wymienionych miejsc mają lepsze podejście do klienta, bardziej profesjonalny sprzęt?

Z góry przepraszam za tagi, ale naprawdę nie wiem jakich mam użyć :)

#lotnictwo #spadochroniarstwo #leszno #warszawa #sportyekstremalne
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trueno2: Po ile czasu te loty w Lesznie? Na grouponie można kupić minutę za 80 zł.
Instruktorzy spoko, sprzęty czyli kombinezon też ok, sam lot to bardzo fajne doświadczenie i zdecydowanie warto spróbować.
  • Odpowiedz
@trueno2: korzystałem i powiem Ci tak fajna zabawa lecz krótka masz mało czasu na naukę bo te parędziesiąt sekund to takie pitu pitu

I albo to czujesz albo nie, mojej lubej się nie spodobało, za głośno i wieje strasznie oraz nie poczuła tego od razu więc zabawy z tego nie miała

Flyspot Warszawa naprawdę sensowni

Bardziej nurkowanie nam się podobało bo masz czas na zapoznanie się ze sprzętem plus nauka
  • Odpowiedz
@C_MR: 2 loty za 239 zł - 1 osoba (Pakiet dla 1 osoby: obejmuje 2 minuty w tunelu. Na wizytę zaplanuj minimum 1,5 godziny.)

Trochę dziwnie to opisali. Nie wiem czy dwa loty po 2 minuty czy dwa loty po 1 minucie.

@Krakenoidas: Loty mieliście po ile minut? Jak mniej więcej wyglądała nauka, rzeczywiście tylko kilka minut? Jeżeli tak to od wejscia do wyjscia zejdzie pewnie nie więcej
  • Odpowiedz
@trueno2: No to 1,5h to jest mocno przesadzone. Tak jak pisze @Krakenoidas: w zasadzie wejdziesz i od razu wychodzisz, ale pomimo tego i tak warto spróbować.
Idziesz do szatni, wybierasz odpowiedni rozmiar kombinezonu, potem kładziesz się na brzuchu na pufie i instruktor Ci mówi jak masz układać ciało żeby najlepiej utrzymywać się w powietrzu. Do tego pokazuje Ci chyba 2 znaki na które masz odpowiednio reagować żeby lecieć
  • Odpowiedz
@trueno2: sorki za opóźnienie

Wizyta 1h przed lataniem, wpierw wybór strojów i kasków 15 min, potem przejście do sali grupa co latać miała i w 10 min wytłumaczenie znaków oraz jak układać ciało, trening na sucho stojąc potem przejście do tunelu i było nas 8 osób i każdy 2x po 1 minucie lotu

Jedni łapali od razu inny się męczyli i nie mogli w minutę złapać o co chodzi

Sam
  • Odpowiedz