Wpis z mikrobloga

@bred_one: najlepiej od developera, ceny do negocjacji , płacisz tylko dla developera i natoriusza, a od nieruchomości, to musisz im zapłacić prowizje 1-2% , do tego podatek 2% + notariusz i odświeżyć mieszkanie :D
taka moja opinia
  • Odpowiedz
@bred_one: Czytając Twój wpis sądzę, że jest to pierwsza nieruchomość którą chcesz nabyć. W związku z Tym powinieneś moim zdaniem bardzo poważnie rozważyć skorzystanie z usług pośrednika. Najlepiej kogoś z polecenia i sprawdzonego. Dobry pośrednik to przede wszystkim bezpieczeństwo Twojej kasy. Obowiązkowo powinieneś zawrzeć PISEMNĄ umowę pośrednictwa i sprawdzić OC pośrednika. Nie daj się złapać na reklamę 0%. Brak wynagrodzenia i umowy oznacza, że nie jesteś klientem biura i w
  • Odpowiedz
jak Cie stać na prowizje dla biura 10 000 zł to bierz biuro, jak nie to deweloperzy mają swoje biura sprzedaży, na stronach wszystko opisane, wcale to nie jest skomplikowane.
@bred_one:
  • Odpowiedz
  • 1
@bred_one ja kupowałem przez agencję Sadurscy i nie płaciłem ani złotówki dodatkowej. Pewnie deweloper im płacił za znalezienie klienta. Jak chcesz namiary na agenta (bardzo spoko koleś) który szukał mi mieszkania to pisz priv
  • Odpowiedz
Często właściciele posiadają mieszkania lub domy z poważnymi wadami prawnymi i nawet o tym nie wiedzą.


@bucZeWsi: Od tego jest notariusz i to notariusz ponosi odpowiedzialność za prawidłowe przeprowadzenie transakcji. Przestańcie już podnosić rangę pośredników do poziomu wybawców narodu, jak ich rola w przypadku zakupu mieszkania w większości sprowadza się do spamowania stron ogłoszeniowych ofertami ze zdjęciami ukradzionymi z innych ogłoszeń.
  • Odpowiedz