Wpis z mikrobloga

Hej mirki, chciałem se kupić tablet graficzny, generalnie to raczej się tym nigdy nie bawiłem (czyli prawdopodobnie przysłuży mi on do rysowania smutnych żab i mało istotnego gówna) i podejrzewam że z braku czasu dużo się nim nie pobawię, także moje pytanie: #!$%@? czy wacek? O tej pierwszej firmie po raz pierwszy słyszę ale widzę że jeśli chodzi o stosunek ceny do parametrów to jest o wiele lepszy od wacka, ktoś używał ( ͡° ͜ʖ ͡°)? A jeszcze widziałem na Ceneo że można jedynie bezpośrednio u nich na stronie zamówić, ktoś się orientuje czy się tam guzdrają z wysyłkami, czy jakbym dzisiaj zamówił to w tydzień by doszło? #huion #tabletgraficzny #wacom #cebuladeals #rysowanie
  • 11
  • Odpowiedz
@PiSbolszewia: mam huiona ale używałem tylko do zabawy w rzeźbienie w blenderze. Nigdy nie miałem innego więc nie mam do czego porównać ale mi wydaje się spoko(zdecydowałem się na niego po wielu pozytywnych opiniach na necie). Kupowałem na allegro z jakiś rok lub dwa temu i wysyłka bez problemów
  • Odpowiedz
@PiSbolszewia: Kupowalem 2sztuki do firmy, najpierw wzielismy na probe rozmiar S, ale okazaly sie za male wiec odeslalismy tablety i poprosilismy o rozmiar M. Wszystko przebieglo sprawnie i bezproblemowo, zamawiane bezposrednio z Wacom ;)
  • Odpowiedz
ja mam najtańszego wacoma, ale ostatnio przestał mi działać, a przez długi czas był nieużywany. Mam go gdzieś od 5 lat. Te rysiki są strasznie twarde i boję się, że mi porysują całą płytkę. W sumie niewiele mogę o nic powiedzieć.
  • Odpowiedz
@PiSbolszewia: miałem huiona (a w sumie nadal mam bo właśnie wystawiłem na sprzedaż)i był spoko ale wygarnąłem parę lat temu w biedrze tanio wacoma i jest na wypasie. chociaż wskazuje tak samo jak huion. najwieksz różnica do wygląd i sam rysik w wacomie jest zrobiony dużo lepiej
  • Odpowiedz